.

.

Продажба на Голям 30*50 мм слон специален дизайн на Китай Мяо националност коллекционный тибетски сребърен медальон-pen200 на едро/на дребно

Продажба на Голям 30*50 мм слон специален дизайн на Китай Мяо националност коллекционный тибетски сребърен медальон-pen200 на едро/на дребно

Оценки на купувача:

BGN 8.00 -37 %
BGN 12.80
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте на нашата продавница ПРОДАЖБА Голема 30*50mm слон СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН КИНА MIAO НАЦИОНАЛНОСТ КОЛЕКЦИОНЕРСКИ ТИБЕТСКАТА СРЕБРО Pendant-pen200 Работи :
Голема 30*50mm слон СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН КИНА MIAO НАЦИОНАЛНОСТ КОЛЕКЦИОНЕРСКИ ТИБЕТСКАТА СРЕБРО Pendant-pen200 Метал : ТИБЕТСКАТА СРЕБРЕНА(silver Чистота за 20-30%,другите е и бакарни легури) Големина : слон големина ширина 30мм, должина 50mm,на дното капка должина 50mm,дебелина за 15mm Облик/Боја :
слон / види фото Тежина : околу 38 грам Износ : Еден обид за 1 X компјутери S/N : pen200 Забелешка :
ако сакате повеќе,можеме да промет на големо со тоа за вас, ве молиме контактирајте со нас! Сличен Објект
Плаќање
Превозот Надомест
ОСИГУРУВАЊЕ
Ако имате било какви прашања , само е-пошта до нас,ќе добиете одговор во 1 работен ден.

Подробности

търговска марка:
цинмос
Пол:
Жени
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Тип Суспензии:
Пасианс
Материал:
Камък
Стил:
Модерен
Формамодел:
Домашни любимци
Номер На Модела:
дръжка 200
Функция:
Напомняне За Съобщение
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
is_customized:
Yes
Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Модни модели
Размер:
30*50мм
Цвят:
сребрист
Тип Бижута:
окачване със слонове
Случай:
подарък
Висулки или амулети тип:
Тематични Окачване
подвесная форма:
слон

Те също купуват с този продукт