.

.

Нова мода колие от неръждаема стомана прекрасен двоен Риба 18 мм Модула бутон огърлица верига тенденция сплав, Кристали, висулка за жени

Нова мода колие от неръждаема стомана прекрасен двоен Риба 18 мм Модула бутон огърлица верига тенденция сплав, Кристали, висулка за жени

Оценки на купувача:

BGN 6.00 -25 %
BGN 8.00
Брой продукти
В магазина


6815597702692615 НАЈДОБРО ПРОДАВАНИТЕ US $ 8.7
/пар US $ 7.35
/парче US $ 8.48
/парче US $ 11.76
/парче US $ 0.51
/парче US $ 2.4
/парче US $ 2.35
/парче US $ 4.46
/парче US $ 1.94
/парче US $ 2.55
/парче US $ 2.5
/парче US $ 1.56
/парче US $ 0.82
/парче US $ 0.88
/парче US $ 1.61
/парче US $ 1.63
/парче US $ 1.77
/парче US $ 1.9
/парче
Добредојдовте во мојата продавница
детали за производот :
синџир-50cm, да ја прошири синџир-9cm
fit-разни на snap копчиња
ве молиме имајте во предвид : оваа цена не вклучувајќи snap копчето, само за ѓердан
Повратни информации
1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните оцени е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.ние ќе ви даде попуст за вашата следна цел, ако ни остави 5 ѕвезди.
2. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши ова прашање.Се надеваме дека може да се задржи долго бизнис соработка!!
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
По-продажбата на услугата
1.Вашето задоволство е нашиот прв приоритет. Неисправен производ ќе бидат понудени на берза. наплата или размена. Враќа се достапни во рок од 30 дена од предмет е испорака датум. Сите предмети МОРА да бидат вратени во нивната оригинална состојба, не се променети.
2.Ние ќе бидеме среќни да одговориме на секое прашање може да имате, ве молиме слободно контактирајте со нас , ние не се обиде да одговори што е можно побрзо. Поради временската зона разлика, ве молиме овозможи 12~24 часа за да се добие вашите e-mail пораки, одговори.
Се надеваме дека може да се чува долгорочна соработка!! Ви Благодариме !!

Подробности

търговска марка:
ангел бола
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Пол:
Унисекс
Тип Колиета:
Висящи Колиета
Стил:
Бохеми
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Материал:
Метални
Номер На Модела:
SOR-013
Формамодел:
Домашни любимци
Размер На Кулон:
Бутон 18мм
Функция:
тракер настроението
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
is_customized:
Yes
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
верига:
50 см+9 см
Воспользуйся:
Бутони 18-20 mm
Цвят:
снимка

Те също купуват с този продукт