.

.

Безплатна доставка 10 мм натурален зелен Тибет будистки вярвания 108 молитвени мъниста малка огърлица

Безплатна доставка 10 мм натурален зелен Тибет будистки вярвания 108 молитвени мъниста малка огърлица

Оценки на купувача:

BGN 27.00 -22 %
BGN 34.54
Брой продукти
В магазина

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТ
Предности :
1. Различни дизајни се достапни.
2. Висок квалитет, но по конкурентни цени.
3. Примерок наредби & судење наредби се прифатени.
4. ОЕМ & ODM се прифатени.
5. Стоката се обезбедени директно од фабриката.
6. Брза испорака време, за време на испорака.
7.Сите бисер jewelries ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај.
8.Обично ние употреба пластични хартиени кеси.Ние, исто така може да се направи на пакување како на вашите барања.
Услуга
Ако ви се примени предмети се задоволни. Ве молиме дај ми 5 Feedback,Ако добиете предмети се чувствува незадоволни или скршени. Ве молиме не го прават негативни или неутрални повратни информации за мене. ве молиме e-mail за да ми каже .Комуницираат прв, а потоа го оценува , ние се реши во време .
Бидејќи на посебност на онлајн шопинг, тоа не е во можност да се види дека материјалот објект предизвикува многу непријатности, бара купувачи да имаат какво било сомневање за да комуницира со нас, прво пред оценување, ние ќе се реши поминува за вас во време ако имате било какви дополнителни проблеми, да ви даде среќен шопинг расположение.
??????Уште еднаш, ви благодарам и се надевам дека ќе уживаат во шопинг со нас!Голем ден!?????

Подробности

Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
ЦЗИНЬХУНБО
Стил:
Класически
Номер На Модела:
Шия
Моторен Тип:
Няма
Тип Колиета:
Веригата Колиета
Формамодел:
Кръг
Размер На Кулон:
mm
is_customized:
Yes
Материал:
Камък
Пол:
Жени
Тип На Метали:
Сребро
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Тип На Метали:
посеребренное покритие
Дължина:
17-100
a:
добре

Те също купуват с този продукт