.

.

Искра Високо Качество Веганские Букви Висулка Колие 3 Цвята Вегетариански Символ На Огърлица За Вегетарианска Приятелка Подарък

Искра Високо Качество Веганские Букви Висулка Колие 3 Цвята Вегетариански Символ На Огърлица За Вегетарианска Приятелка Подарък

Оценки на купувача:

BGN 5.00 -15 %
BGN 5.90
Брой продукти
В магазина


Ние Брод објекти на светот . (1).вкупно помалку од 7ние ќе ја испрати преку Мал Пакет Плус ,без следење. (2).вкупно повеќе од 7ќе испрати регистрирани Пост Воздух mail ,може да следење. (3).вкупно повеќе од 120ние ќе ја испрати преку DHL/Федекс/EMS/UPS/Aramex, слободна, (исклучување на далечинскиот област)
Материјал : вистински не ' рѓосувачки челик,а не евтини легура
пакет : подарок торба
Никогаш нема да исчезнат!
100% вистински слики за објект!
Не користите нашите слики без нашиот договор.
Кликни за да се купи на ѓердан
Кликни за да се купи прстен
1.Ние се обидат најдобро да се понудат подобар квалитет ,било проблем,ние нудиме 7 дена политика на враќање,ако најде нешто лошо , ние ги сноси сите изгубени!
2. Ние не се продаваат евтини и ѓубре изработка ,се споредат материјал,големина и изработка,ако сакате да се прилагодите на ист стил и во другите материјали,ве молиме контактирајте со нас,иста состојба,ние и ветуваме на најниска цена .
Нашата пакет не е евтина opp вреќа но свила подарок торба како што е подолу,ве молиме имајте предвид,декоративни бои и дизајни ќе се случајни!
Ние би сакале да добиеш Сите Пет ѕвезди Позитивни повратни информации.
Вашиот коментар е многу важна за нас.Ве молиме не го отвори спорот за нас.
Ако не сте задоволни со било кој од предметите, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе го реши проблемот за вас.ВИ БЛАГОДАРИМЕ.

Подробности

Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Стил:
Класически
Тип Колиета:
Висящи Колиета
Размер На Кулон:
39*18 мм
is_customized:
Yes
Пол:
Жени
Номер На Модела:
веганское колие
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Материал:
Метални
Формамодел:
Писмо
Функция:
Няма
Цвят:
Треска, злато, цвят розово злато
Размер:
39*18 мм
Случай:
Годишнина, годеж, подарък, парти, сватба, училище
Дължина на веригата:
50см
Стил:
Модерен
Пол:
жени/момичета
Произход:
Шенжен, Китай
Обувки за обслужващия персонал:
Директен доставка
Пакет:
Коприна чанта

Те също купуват с този продукт