.

.

Горещи продажба на дамски бижута кучета колиета японски брадичката висулка колие За влюбени

Горещи продажба на дамски бижута кучета колиета японски брадичката висулка колие За влюбени

Оценки на купувача:

BGN 4.00 -37 %
BGN 6.38
Брой продукти
В магазина


Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (CPAM), e Packet, курирската служба DHL. За CPOSPP, CPAM, можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За e Packet , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За DHL , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу :
Големина на : pendant мерки за прибл. 2.0 x 2.6 cm (0.8 x 1 инчи). Синџир мерки 17.7 инчи (45 cm).
1. прифаќа следниве начини на плаќање :
Виза, QIWI, Зачувам, Кредитна Картичка, Western Union и Т/Т(Банкарски)
2. Купувачот Заштита :
ослободување на плаќање на нас само откако ќе се потврди на испорака на вашата нарачка.
Ако пакетот е изгубена, украдена или оштетена, ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосно покривање, вклучувајќи го и превозот сте платиле.

Подробности

Цвят на метала:
Злато-цвят, посеребренный, цвят розово злато
Дължина:
45cm
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
сикеша
Тип Колиета:
Висящи Колиета
Формамодел:
Домашни любимци
Пол:
Жени
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Номер На Модела:
KXL1183
Размер На Кулон:
2,0*2,6 см
Материал:
Метални
is_customized:
Yes
Моторен Тип:
Звено На Веригата

Те също купуват с този продукт