.

.

BONISKISS безплатно изреже от нейната красота и нейният звяр Короната на етикет висулка колие с каменна веригата

BONISKISS безплатно изреже от нейната красота и нейният звяр Короната на етикет висулка колие с каменна веригата

Оценки на купувача:

BGN 9.00 -1 %
BGN 9.12
Брой продукти
В магазина

BONISKISS Слободни Engrave Неговата Убавина и Нејзиниот Ѕверот Круна Ознака Pendant Ѓердан со Камен Синџир
Овој објект се продаваат и дизајниран од страна на BONISKISS Материјал : не 'Рѓосувачки челик Големина : W : 0.7"(1.8 cm)*0.51"(1.3 см) M : 1.57"(4cm)*0.86"(2,2 см) Дојде со подарок velevt торба. 30 Дена За Враќање На Пари Guarrentee. Прифати Dropshipping, Најголемиот Дел Клиент Дизајн. Ние нудиме engrave услуги, без дополнителни трошоци

Подробности

търговска марка:
БОНИСКИСС
Пол:
влюбен
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Тип Суспензии:
Пързалка
Материал:
Метални
Стил:
Сладък/Романтичен
Номер На Модела:
а46167
Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
короната

Те също купуват с този продукт