.

.

5шт натурален Лабрадорит висулка топче, златист цвят върха на стрели, Паун блестящ Лабрадорит стрелка направи си САМ бижута колие като PD251

5шт натурален Лабрадорит висулка топче, златист цвят върха на стрели, Паун блестящ Лабрадорит стрелка направи си САМ бижута колие като PD251

Оценки на купувача:

BGN 40.00 -11 %
BGN 44.80
Брой продукти
В магазина

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : злато позлатен ,Природни Labradorite
Количина : 5 парчиња
Мерењето на овој pendnat е прибл. : 40-41 * 21-22 * 5-6mm
(големини ќе се разликува малку за секој pendnat)
(1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи)
Боја : види слика (мешавина на бои)
Почитувани купувачи :
Сите овие pendant се разликува малку во големина и карактеристики.
Така ќе добиете само многу слични pendant со слика покажува ,се надевам, ќе може да ги разбере!
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Подробности

Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
PD251
Стил:
Модерен
Материал:
Камък
Формамодел:
Домашни любимци
Тип На Метали:
Няма
Тип Суспензии:
Пързалка
Пол:
Унисекс
търговска марка:
Просто ...

Те също купуват с този продукт