.

.

10 бр. / лот promooao! Епоксиден de prata por atacado, Prata bijuterias cobra cadeia 1 mm 18 polegadas епоксиден

10 бр. / лот promooao! Епоксиден de prata por atacado, Prata bijuterias cobra cadeia 1 mm 18 polegadas епоксиден

Оценки на купувача:

BGN 6.00 -16 %
BGN 7.17
Брой продукти
В магазина


Answer : ___________________________ Note :
Само кога вашата нарачка повеќе од 250ќе ја испрати преку DHL (ЕМС).
Answer : ___________________________ Note : W e имаат некои Убави накит за промоција на продажба,тоа е навистина најниска цена на .ќе cann пропуштајте ја!!! многу убава и модни елементи во нашата продавница ,може да се оди и да се погледне!времето е ограничено,само да го направи тоа. ви благодариме и имаат голема нов години!
не може да го пропушти тоа!Ние ви донесе на најдобар квалитет нараквица. Специјален дизајн и занаетчиски се направи само убава објект специјално! Тоа е многу популарна со својот добар квалитет. Секоја слика се земени од реалните на објектот ќе добиете. Тоа е толку убава и најдобро за вашата сакана,Нели?Вие
Ве молиме имајте во предвид : ние изберете ПРОЗОРЦИ за превозот тука само за некои земјата лесно да се купи ова, ние ќе брод тоа преку хонгконг пост.ако вашата нарачка над 250 ќе брод преку ЕМС или DHL за бесплатен превозот. ви благодариме.
Опис :
Стоки класа : директни фабрика цена,исклучителен квалитет,Модерен стил
Состојба : brande-нови
Она што?s во пакет :
1 buc бренд-нови хривнија како на слика
opp вреќа.(без дарот пакет за оваа точка)
Превозот :
1-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС или Хонгконг пост.
2-примерок, ќе биде испратен од Хонгконг пост.
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа. Тоа обично трае 3-7 работни дена за испорака.
3-Хонгконг Пост.
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет(вклучуваат Хонг Конг).Ние ќе брод во точка(а) во рок од 2 дена со РАМНА СТАПКА ИЛИ РЕГИСТРИРАНИ ПОСТ од ХОНГ КОНГ по потврди за плаќање.Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена.Тоа обично трае 10-20 работни денови за испорака.Понекогаш како custome проблем и временските проблем,тоа ќе биде одложен за неколку дена.Тоа може да биде до 30 дена.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.

Подробности

Дължина:
45cm
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Стил:
Класически
Материал:
Планински кристал
Тип Колиета:
Веригата Колиета
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
търговска марка:
ЮЭЙИН
Формамодел:
Лицето
Тип На Метали:
посеребренное покритие
Номер На Модела:
18 инча
Пол:
Унисекс
Функция:
Красиви

Те също купуват с този продукт