.

.

Ajojewel Brand New Arrival Прост Стил На Морска Мивка Висулка Колие Колие Жени Изявление Бижута Свети Валентин Gif 2017

Ajojewel Brand New Arrival Прост Стил На Морска Мивка Висулка Колие Колие Жени Изявление Бижута Свети Валентин Gif 2017

Оценки на купувача:

BGN 12.00 -16 %
BGN 14.21
Брой продукти
В магазина


Име : Ajojewel Сосема Нов Пристигнување Едноставен Стил Морска Школка Pendant Ѓердан Chokers Жените Изјава Накит Валентин Ден Gifs 2017
Материјал : Месинг + Морска Школка
Pendant Големина : 2*3cm Должина : 40+5.5 cm Носи Повод : Ангажирање/Свадбена/Годишнината / Предложи/Партија/Подарок
1. Ако тоа не е ист како на сликата го прикажува или borken во транзит.Кога ќе се покаже слика за нас,ние ќе ја или наплата .
2. Ние прифаќаме враќа и размена со 7 дена откако си ја примил пратката, anf вие само треба да плаќаат за превозот цена.
3. Ако објектот е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.

Подробности

Цвят на метала:
Платиновое Покритие
търговска марка:
Ajojewel
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Пол:
Жени
Тип Колиета:
Висящи Колиета
Стил:
Модерен
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Материал:
Миди
Номер На Модела:
AJON001-0600A
Формамодел:
Геометрична
Размер На Кулон:
2 х 3 см
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Тегло:
12.4g
Дължина:
40+5.5CM

Те също купуват с този продукт