.

.

5шт натурална змия кожа голям медальон, проправи планински кристал, Кристал шапки и перлени висулки, бижу, бижута колие прави доставката на PD82

5шт натурална змия кожа голям медальон, проправи планински кристал, Кристал шапки и перлени висулки, бижу, бижута колие прави доставката на PD82

Оценки на купувача:

BGN 65.00 -10 %
BGN 72.00
Брой продукти
В магазина

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : Природен Камен заврши Snakeskin Големина : 54*74mm Количина : 5pcs
Почитувани купувачи :
Сите овие pendant се разликува малку во големина и карактеристики.
Така ќе добиете само многу слични pendant со слика покажува ,се надевам, ќе може да ги разбере!
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Подробности

Цвят на метала:
Цвят На Чисто Злато
Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Модерен
Номер На Модела:
PD82
Материал:
Камък
Формамодел:
Домашни любимци
Тип На Метали:
Няма
Тип Суспензии:
Пързалка
Пол:
Унисекс
търговска марка:
Просто ...

Те също купуват с този продукт