.

.

1бр нова немска овчарка с висулка сърце на домашни колие смесете цвят верига връзка подарък за етикет на мъже, жени бижута

1бр нова немска овчарка с висулка сърце на домашни колие смесете цвят верига връзка подарък за етикет на мъже, жени бижута

Оценки на купувача:

BGN 3.00 -6 %
BGN 3.18
Брой продукти
В магазина


Карактеристики :
Нов и висок квалитет.
Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе си
Многу individualize, нека ви плима до одеднаш
Диви, личност, многу популарна
Бренд : Everfast
Материјал : месинг/бакар
Синџирот должина : 45см
Злато Сребро Позлатен,други бои може да се прилагоди
1. прифаќа следниве начини на плаќање :
Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и Т/Т(банкарски)
2. Купувачот Го Заштитите :
само ослободување на плаќање за нас откако ќе се потврди доставувањето на вашата нарачка.
да знаете повеќе за плаќање во
1. Ние сме бесплатен превозот сите наши објекти со ЕМС/DHL/UPS/RPX или DHL Глобалната Mail /e Packet / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел : Цел на вредноста Цел вредноста Цел вредноста Цел value >$100,превозот преку "Федекс", СФ,и др. 2. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
3. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.
да знам повеќе за детали на пратката
1. Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит. Ние ќе го препрати или враќање на
пари за вас.
2. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на
7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена
3. Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на или ни e-mail,
Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за Викендот
Нашите работно време : GT AM 0 : 30~10 : 00

Подробности

Цвят на метала:
Позлатени, посеребренный
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Номер На Модела:
немска овчарка
Тип Колиета:
Веригата Колиета
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Стил:
Модерен
Пол:
Жени
Материал:
Метални
Формамодел:
Домашни любимци
търговска марка:
ЭВЕРФАСТ
Тип На Метали:
Мед
Функция:
тракер настроението
Размер На Кулон:
Няма
колие от молекули:
немска овчарка
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Тип На Метали:
етикет
Цвят:
позлатените сребро
колие-колиета:
Колие Любовта Бижута
макси колие:
Колиета И Висулки
малка висулка:
перлена огърлица
Качество:
олово и никел безплатно
дамско колие:
Bijoux Femme
Дължина:
45cm

Те също купуват с този продукт