.

.

1бр естествен отвор на мивката крило форма проправи круша висулка проправи Черни Кристали, мъниста, свързани верига огърлица бижута

1бр естествен отвор на мивката крило форма проправи круша висулка проправи Черни Кристали, мъниста, свързани верига огърлица бижута

Оценки на купувача:

BGN 18.00 -11 %
BGN 20.16
Брой продукти
В магазина


Нов Стил Мали Линк Синџир Abalone школка Pendant Ѓердан
Описи :
Материјал
Abalone Школка + Бисер
Боја
Како слики
Големина
25*60mm pendant /40cm ѓердан
Повеќе Детали
Цена за 1 КОМПЈУТЕР
испорака
**Објектот ќе бидат испратени до вас во рок од 1~2 работни дена по исплата е расчисти на продавачот страна.
** * Ако сакате да ни испратите објекти од UPS или DHL и сл,ве молиме слободно контактирајте со нас!
**Стоката се превезува од Кина. Тоа обично трае 15-35 дена или повеќе за да се дојде. Како превозот може да биде малку се разликува поради фактори како што се царината, превозникот рутирање, пакет сообраќај, и други непредвидени фактори. Ако не го добиете вашиот стоки во рамките 30days., ние ќе ви помогнат да се реши заедно. Вашето задоволство е наш приоритет!
**Превозот на стоки во САД,ние изберете e Packetуслуга од страна на EMS,тоа е стабилен и може да достигне НАС во 7~15 дена.
**Но, постојат се мал дел од пакетите може да биде одложен поради многу unexpect причини..Тоа е надвор од нашата контрола откако ние брод на пакет,па ве молиме да бидете трпеливи да чекаат. Ако пакетот не може да пристигне во 90 дена,ние и ветуваме на целосна наплата!
Задоволство Гаранција :
**Вашето задоволство е наш приоритет.
* * * Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме ги споделите со нас. Ако објектот има квалитет прашање, ние ќе се разменуваат за добар квалитет (ако е достапна)или да ви даде надоместок.
Повратните информации :
** Ние ќе ги остават позитивен откако стоката receh вас!
* * * Ако сте како предмети,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации до нас,дека ќе биде топло добредојдена и ценета!
* * * Ако поради некоја причина,не ви се допаѓа на стоки,ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас,ние ќе се потрудиме да се направи тоа право за вас!
Специјална Услуга :
Ако сте во потрага за некои посебни предмети,ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас,ние сме добри во наоѓање на овие објекти за вас!
Пакување : Стоки за испорака се спакувани во OPP вреќа прво,завиткани од меур торба, а потоа се стави во дебел картон.

Подробности

Пол:
Унисекс
Тип Колиета:
Висящи Колиета
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Материал:
Миди
Дължина:
about 40cm
Стил:
Модерен
Номер На Модела:
колие пенднат
Размер На Кулон:
25*60мм
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Тип На Метали:
Няма

Те също купуват с този продукт