.

.

925 сребро Буда слон мъжки колоездач пънк рокер кръгла висулка 9V012 (стомана колие 24 инча)

925 сребро Буда слон мъжки колоездач пънк рокер кръгла висулка 9V012 (стомана колие 24 инча)

Оценки на купувача:

BGN 72.00
Брой продукти
В магазина


Ставка Опис
Овој Уникатен Накит Ќе Биде Одличен Подарок За Било Кој Повод !!
925 Sterling Silver Pendant :
Боја : Сребрена
Материјал : Цврсти 925 Sterling Silver
(Ние Гарантираме Ова Е Солидна 925 Фунта Сребро , Ако Не И Целосна Наплата!)
Состојба : Нова & рачно изработени во Совршена Заврши
Висина : Околу. 36 mm
Ширина : Appr вол. 24 mm
Тежина : Околу. 9.5 g
Кауција Внатрешна Големина : Прибл. 7.0 mm x 4.5 мм ,
( препорачуваме ѓердан дијаметар помал од 4.0 mm )
316 L не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан 5 N001 3.5 mm :
Боја : Сребрена
Материјал : висок Квалитет на 316 L не ' Рѓосувачки Челик
Должина : Околу. 24"
Дијаметар : Прибл. 0.14" (3,5 мм)
Тежина : Околу. 28g
=======================
>> Различна Должина има Различни цена
>> Ве молиме контактирајте со нас за вашите должина
Ве молиме да се направи нарачката и да контактирате со вашиот должина,
ние ќе ги менувате цена, тогаш можете да платите за тоа.
Само Pendant $35
Pendant + 18" $42
Pendant + 20" $43
Pendant + 22" $44
Pendant + 24" $45
Pendant + 26" $46
Pendant + 28" $47
Pendant + 30 " $48
Pendant + 32 " $49
Pendant + 34 " $50
Pendant + 36 " $51
=======================
Кликнете тука :
Кликнете тука :
=======================
Плаќање
* Кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банка
трансфери и Western Union). Можете да изберете метод со кој е
најзгодно за вас.
* Да го заштитите вашиот интереси, вашата исплата ќе биде привремено се одржа
со Ali Express, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата нарачка
и се statisfied со тоа.
(П. С : Со цел да се заштити двете купувачи и продавачи, Ali Express треба 8-24 часа за да го потврдите плаќањето.)
Превозот
* Налози обично се испраќаат во рок од 48 часа откако вашата уплата е
потврдена од страна на Ali Express. ( П. С : Со цел да се заштити двете купувачи и
продавачот, Ali Express треба 8-24 часа за да го потврдите плаќањето.)
* Налози ќе бидат испратени надвор од Експрес Пошта која треба addressee
потпис кога доставување, па ве молиме да ги доставите на адреса каде што
може да потпише за тоа (Не PO Box адреса), и ве молиме да ги доставите вашите
Телефонски Број , и тоа е многу важно за испорака.
Се враќа
* Ние не прифаќаме враќа.

Подробности

Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Модерен
Пол:
Мъже
Тип Суспензии:
Пързалка
Материал:
Метални
Тип На Метали:
Сребро
Формамодел:
Домашни любимци
Номер На Модела:
9В012
търговска марка:
ЛИНСИОН
is_customized:
Yes
Метален Печат:
925 Sterling

Те също купуват с този продукт