.

.

античен д-р Д-р Кой Тардис джобни часовници кварцевое колие 1бр/лот Тардис Д-р Кой полицейска кутия в космоса стъклен медальон джобни часовници

античен д-р Д-р Кой Тардис джобни часовници кварцевое колие 1бр/лот Тардис Д-р Кой полицейска кутия в космоса стъклен медальон джобни часовници

Оценки на купувача:

BGN 6.00 -6 %
BGN 6.38
Брой продукти
В магазина


античкиот Лекар, Кој tardis Џеб Часовници кварц Ѓердан,1pcs/многу tardis д-р кој Полицијата Кутија во Просторот,Стакло Locket Види Џеб
големина е 3 cm
ѓердан е 78 см
метал : месинг
Меѓуѕвезден облак серија на персоналните ѓердан, сите рачно изработени, не't треба да се грижите за да имате ист стил ѓердан, ве молиме да ги негува рачно изработени производи, ќе имаат производи ви се допаѓа,ќе добиете поубав од слика на производот

Подробности

Цвят на метала:
Сребърно Покритие, Античен Бронз С Покритие
Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Модни модели
Тип На Метали:
Сплав От Калай
търговска марка:
Киюфан
Тип Суспензии:
Пасианс
Формамодел:
Кръг
Стил:
Модерен
Номер На Модела:
wp
Материал:
Метални
Пол:
Унисекс
Тип Елемент:
Джобни И Брелочные Часовници
Мед:
Античен
Стил:
Ретро Стил
Pendant:
висулка от филма
За:
Мария, жени,мъже
Бижута:
джобни часовници
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)

Те също купуват с този продукт