.

.

класически 11-13 мм натурален австралийски перли от Южното море колие 63 инча 14 кг завод на цената на едро на жената подарък дума бижута

класически 11-13 мм натурален австралийски перли от Южното море колие 63 инча 14 кг завод на цената на едро на жената подарък дума бижута

Оценки на купувача:

BGN 43.00 -48 %
BGN 82.75
Брой продукти
В магазина


На ѓердан е нанижани на двојно свила теми, заврзана помеѓу секој бисер за сигурност и издржливост, заврши со многу елегантен Сребро 925 Затворач. ние се уште имаат 14k 18k злато затворач риба
бисер големина : 4-20 mm
ѓердан должина : 16-300 инч. (Променете ја должината на контакти ве молиме да ни)
Да, сите бисери ние сме продажба се 100% реално вистински бисери.
Ние сме оригинална снабдувач, а ние ви ги нудиме најдобрите бисери накит во Опис на Производот
Директно фабрика цена,Исклучителен квалитет.
трговија на големо 925 sterling silver бисер ѓердани,модни накит,925 сребрен ѓердан
затворач : ние се уште имаат 14k злато затворач риба
обликот $15,топката форма $2
ние можеме да снабдување сите што ви треба, бидејќи ние сме најголемите бисери на големо друштво во кина.
Некои прашање, ве молиме погледнете го следново;
П : Дали овие вистински вистински бисери?
A : Да, сите бисери ние сме продажба се 100% реално вистински бисери.
П : Што велат дека овие се вистински бисери, зошто цените се толку ниски?
A : Ние сме оригинална снабдувач, а ние ви ги нудиме најдобрите бисери накит по многу ниски цени.
П Дали ви се комбинираат на превозот?
A : Нашите превозот е бесплатен за светот, само неколку долари осигурување надомест
П : Може да ј се добие мојата ѓердан или нараквица во подолг или пократок должина?
A : Да, само кажете ни ја вашата prefered должина, ние може да го прилагодите вашиот објект како вашето барање. Цена може да се разликува од должината промени.
П : сакам да го променам друг затворач, дали е тоа во РЕД?
A : Да, ние може да понуди некои други достапни clasps за вашиот објект. Само кажете ни ги вашите prefered затворач и плати некои дополнителни такси, ние може да го прилагодите вашиот објект како вашето барање.
П; Дали ви трговија на големо?
A : Да, ние сме оригинална снабдувач. Ние нудиме најдобрите бисери на конкурентни цени, и нашиот занает е НАЈДОБАР. Ве молиме контактирајте со нас за промет на големо детали.
П : може да ви испрати комбинираат фактура во друга земја?
A : жал ми е.

Подробности

Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
ХУАРОНГКАНГЙОУ
Тип Колиета:
Веригата Колиета
Перлена Форма:
Идеално Кръгла
Дължина:
43-45cm
Тип На Метали:
Позлатените Покритие
Вид На Перли:
Имитация-перла
Формамодел:
Кръг
Размер На Кулон:
Прекрасен подарък
Пол:
Жени
Стил:
Модерен
Материал:
перлата на
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Номер На Модела:
Бижута подарък ААА

Те също купуват с този продукт