.

.

24 1.2 мм тел 6 мм широчина 316L неръждаема стомана плоска овална Омар затваряне на веригата за стъклен медальон висулка верига огърлица

24 1.2 мм тел 6 мм широчина 316L неръждаема стомана плоска овална Омар затваряне на веригата за стъклен медальон висулка верига огърлица

Оценки на купувача:

BGN 58.00 -14 %
BGN 67.20
Брой продукти
В магазина


О прстен синџир за стакло лебди locket, locket и лебдат шарм не се вклучени во оваа цел Техничките предности : Вакуум позлата Добро полирање Нема нула Мазна површина Убаво позлата 100% никел и олово-слободен Прилагодено дизајни се прифатени од Различни модни стилови се достапни (повеќе од 3.000 стилови) Позлата : може да се галвански во платина, родиум и злато ОЕМ и ODM наредби се добредојдени Мали наредби се прифатени Предности на продажбата на услуги и трговија тим Обетки, приврзоци, нараквица, накит, ѓердани и прстени се достапни Стандард : ISO 9000/9001/9004/19011 : 2000 и ISO 17799

Подробности

Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
Mesinya Custom Jewelry
Тип Колиета:
Веригата Колиета
Дължина:
24''
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Формамодел:
Геометрична
Пол:
Жени
Стил:
Модерен
Размер На Кулон:
Няма
Материал:
Метални
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Номер На Модела:
6мм
Материал:
Няма

Те също купуват с този продукт