.

.

Beadsnice ID11610 цинк сплав повечето модни снимки висулка кабошон настройки на двустранен Камея висящи тави за нея

Beadsnice ID11610 цинк сплав повечето модни снимки висулка кабошон настройки на двустранен Камея висящи тави за нея

Оценки на купувача:

BGN 9.12
Брой продукти
В магазина

УСД $ 10.01 УСД $ 16.74 УСД $ 19.07 УСД $ 6.98 УСД $ 9.00 УСД $ 14.72 УСД $ 11.12 УСД $ 0.80
pendant фах Опис : Име Beadsnice ID11610 Цинк Легура повеќето модни фото pendant cabochon settings двојно двострано камео pendant коцки за нејзиниот Бренд beadsnice ID 11610 Големина 12mm внатре дијаметар Боја антички сребрен Материјал Цинк Легура ЗАБЕЛЕШКА : Повеќето од нашите производи се 100% рачно изработени и уникатни во бои и форма. Слика прикажани се застапеност на предмети што ќе ги добиете од нашата продавница. Сликите се земени од реалниот акции под бела светлина ефекти. Но, производот може да се појави поголем ИЛИ малку боја разлика на вашиот КОМПЈУТЕР екран, ве молиме обратете се до големината информации на описи. Бои може да се разликува малку различни, поради осветлување ефект и боја поставката на секој поединец да го следи. Превозот Време : Овој предмети Стандард превозот се БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ, Без било други Скриени такса. Крајната цел цена е крајната цена. Тие ќе бидат испратени надвор преку Хонгконг пост редовни воздухопловната во рок од 3 дена откако ќе добиеме вашата уплата. Превозот Адреса (Многу важно) Ние брод нарачка до вас со адресата лево на . За да се избегне недостасува цел ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се оставени на е вашиот Примарен превозот адреса. Следење на Број : Ние обезбеди следење на броеви, за сите налози за Плаќање : не прифаќаме сите плаќања како што се : ЗОШТО НАШАТА ЦЕНА Е НЕПОБЕДЛИВА? Нема middleman помеѓу нас и нашите costumers. ЗОШТО КУПИ ОД НАС? 1. КВАЛИТЕТ НА ПРОИЗВОДИТЕ & НЕПОБЕДЛИВА ЦЕНИ 2. ОПЦИЈА ДА БРОД ПОБРЗО 3. 45-ДЕН 100% ЗАДОВОЛИТЕЛНО ГАРАНТИРААТ 100% задоволство е наша гаранција. Ако примите објектот, а исто така сме задоволни со нашиот производ или услуга, ќе ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со overmost Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5, што значи многу во нашата иднина зафати, вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис да ви послужи дури и подобро и да продолжи да обезбеди квалитетни производи по ниски цени.

Подробности

Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Модерен
Пол:
Жени
търговска марка:
beadsnice
Тип Суспензии:
Пързалка
Материал:
Метални
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Кръг
Номер На Модела:
11610
Цвят:
античен сребърен
продава се в опаковка:
50шт
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
Тип Бижута Находки:
Скачащи Пръстени И Сплит-Пръстени
размер на подложката:
12mm
на едро сайт:
beadsnice
Бижута:
бижутериен аксесоар
Материал:
Висулка От С Сплав
Инсталация:
настройки на кабошона
Стил:
Модерен

Те също купуват с този продукт