.

.

Продажба красива! Дълъг 60-инчов естествени бели перли и червен 12*15 мм бароков Корал колие-nec5753 на едро/на дребно безплатен кораб

Продажба красива! Дълъг 60-инчов естествени бели перли и червен 12*15 мм бароков Корал колие-nec5753 на едро/на дребно безплатен кораб

Оценки на купувача:

BGN 26.00 -23 %
BGN 33.90
Брой продукти
В магазина


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА Убава! Долго 60 инчи природни бел бисер и Црвена 12*15mm Барок Корални Ѓердан-nec5753 Опис :
Работи :
ПРОДАЖБА Убава! Долго 60 инчи природни бел бисер и Црвена 12*15mm Барок Корални Ѓердан-nec5753 Должина/големина : 60 инчи / Корални за 12mm,бисер 6-7mm Затворач : нема Затворач Облик/ Боја : тркалезна / Природна Бела S/N : Nec5753 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Сличен Објект
Плаќање
Превозот Надомест
За Пакување Нашите пакување е кинески мали свила торба (Погледнете во фото).
Од оваа свила торба, Не е обичен воздух mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!
(Кликни да зголемиш) Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само е-пошта до нас,ќе добиете одговор во 1 работен ден.

Подробности

Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
цинмос
Тип Колиета:
Колиета Сила
Перлена Форма:
Картофи
Дължина:
60
Тип На Метали:
посеребренное покритие
Вид На Перли:
Сладководни Перли
Формамодел:
Кръг
Размер На Кулон:
6-7мм
Пол:
Жени
Стил:
Модерен
Материал:
перлата на
Моторен Тип:
Усукана Сингапур Верига
Номер На Модела:
5753
Цвят:
Бял
Форма:
Кръг
Размер:
6-7мм
Дължина:
60
Централен Камък:
перлата на
Вид На Материала:
сладководни перли
Тип Колиета:
Колие От Направления И На Струните
Основният Материал За Бижута:
перлата на
Вид На Перли:
сладководни перли
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт