.

.

50шт голям lovelife вдъхнови чиния за 30 мм, неръждаема стомана плаващ Чар памет на живо стъклен медальон Коледен подарък за спомен

50шт голям lovelife вдъхнови чиния за 30 мм, неръждаема стомана плаващ Чар памет на живо стъклен медальон Коледен подарък за спомен

Оценки на купувача:

BGN 48.00 -14 %
BGN 56.00
Брой продукти
В магазина


Технички предности :
100% никел и олово-бесплатно
locket и лебдат шарм не се вклучени,само lovelife и инспирира плоча
25 компјутери lovelife и 25 парчиња инспирира плоча во една многу цел
Прилагодено дизајни се прифатени
Разни модерен стил се достапни (повеќе од 3.000 стилови)
ОЕМ и ODM наредби се добредојдени
Мали наредби се прифатени
Предности на продажбата на услуги и трговија тим
Обетки, приврзоци, нараквица, накит, ѓердани и прстени се исто така достапни
Стандард : ISO 9000/9001/9004/19011 : 2000 и ISO 17799

Подробности

Глоба или мода:
Модни модели
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Стил:
Модерен
Тип Колиета:
Веригата Колиета
Пол:
Жени
Тип На Метали:
неръждаема стомана
търговска марка:
Mesinya Custom Jewelry
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт