.

.

50 бр 22x12 мм топка стъклен флакон с висулка стъклена топка висулка стъклена бутилка колие с висулка изкушения сладък мини искат бутилка

50 бр 22x12 мм топка стъклен флакон с висулка стъклена топка висулка стъклена бутилка колие с висулка изкушения сладък мини искат бутилка

Оценки на купувача:

BGN 20.00 -16 %
BGN 23.84
Брой продукти
В магазина

Нашата продавница веб-сајт : Големина : за 22x12mm (вклучува капа,висина х ширина) Вклучува : една парчиња значи едно стаклено шише и една капа и една гума Plug Отворање : надвор од 5mm, внатрешниот 3мм Белешки : Тие се полу-готови производи , ќе добиваат стакло и мора да лепак нив заедно со себе
други форми во мојата продавница,ако не можете да ги најдете во мојата продавница,можете да cotact со нас
Испорака
Ако имате проблем со вашата нарачка. Ве молиме падна слободно да контакт. ние ќе го реши проблемот за вас.
Ако choosed E conomic воздух mial, тоа ќе биде потребно подолго време за да се deliverd за вас , ве молиме почекајте трпение .
Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам (ве Молиме контактирајте со нас ако сакате друг начин)
Ве молиме Плаќање во рок од 48 часа по место цел,порано ние плати, толку помалку време имаме за расчистување на стоки.

Подробности

Номер На Модела:
Крушка 5мм
търговска марка:
СНАСАН
Формамодел:
Кръг
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Пол:
Жени
Тип Суспензии:
Кръг
Материал:
Стъкло
Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Модни модели

Те също купуват с този продукт