.

.

Продажба на дамско колие женски накити Boho Fashion Jewelry сребърна верижка с дължина Bijoux Femme 18 подарък за Свети Валентин

Продажба на дамско колие женски накити Boho Fashion Jewelry сребърна верижка с дължина Bijoux Femme 18 подарък за Свети Валентин

Оценки на купувача:

BGN 7.92
Брой продукти
В магазина


СТАВКА ДЕТАЛИ : Сребро Синџир Ѓердан за Жени/Мажи Големина 40cm 45см 50cm 60cm 10 Модели Достапни Ulove Накит Змија Кутија Синџир Пуканки
Функција : погоден за свадба накит,партијата на подарок,подарок за роденден
Еколошки Стандард : Ситно Позлатен,Никел слободни,доведе слободни,животната средина пријателски материјал
Пакет : OPP вреќа и пластична кутија
Објектот Состојба : Brand New без Ознаки од пушите, пет-free home.

Подробности

Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
Уловейдо
Стил:
Класически
Материал:
Crystal
Тип Колиета:
Веригата Колиета
Размер На Кулон:
Няма
Моторен Тип:
Змия Верига
Пол:
Жени
Формамодел:
Геометрична
Тип На Метали:
Сребро
Номер На Модела:
Дамско колие
Функция:
бижутата
Съвместимост:
бижутата
Дамско колие:
Bijoux Femme
Дамско Колие:
Подарък за свети Валентин
Дължина:
18''

Те също купуват с този продукт