.

.

Сладки звънец 2 елемента 54*49 мм сплав заключения, Шарм окачване, античен стил бронзов тон, люлеещ кон окачване 1557

Сладки звънец 2 елемента 54*49 мм сплав заключения, Шарм окачване, античен стил бронзов тон, люлеещ кон окачване 1557

Оценки на купувача:

BGN 8.00 -5 %
BGN 8.38
Брой продукти
В магазина


Точка Бр.
1557 година
Објектот Количина
2 парчиња/многу
Објектот Материјали
цинк легура
Објектот Главно Бои
Античкиот Бронза
Објектот Околу Големината 54*49mm
Објектот Форма
Приврзоци Шарм
Мерка Конверзија
1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 см
Објектот Useage
Одговара накит одлуки pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .
Слатка Бел 2 парчиња 54*49mm Легура Наоди,шарм привезоци,Antiqued стил бронза на ѕвонење Лулка коњ приврзоци 1557 година
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до потврдена адреса.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.

Подробности

Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
1557
Материал:
Планински кристал
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
търговска марка:
СЛАДКИ КАМБАНКА
Пол:
Жени
Формамодел:
Домашни любимци
Тип Суспензии:
Кръг
Цвят на метала:
Античен Бронз С Покритие
Номер На Модела:
1557
Стил:
Класически
Пол:
Унисекс
Екологичен:
Защита на околната среда
Размер:
54*49mm
Производство На Област:
Zhejiang, Китай (континентален)
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт