.

.

Bn6rvtytd 0.3 M NB модул камера за Lenovo ideapad Z500 series P500, FRU 73042538 PK40000KB00

Bn6rvtytd 0.3 M NB модул камера за Lenovo ideapad Z500 series P500, FRU 73042538 PK40000KB00

Оценки на купувача:

BGN 19.20
Брой продукти
В магазина


Детали за производот :
Име на производ : веб Камера
Дел број FRU# : BN6 RVTYTD 73042538 PK40000 KB00
Состојба : Акции
Гаранција : 60-денови
Производ компатибилен : ideapad Z500 P500 Серија.
Пакетот вклучува : 1pc веб Камера
Напомена : проверете го нашиот фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.
Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот И Ракувањето Со
1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму.
2.Товарни е евтин ,ние можеме да брод од Сингапур Пост. DHL, ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail .
Nont : превозот од Сингапур Пост многу бавно . ако ви треба превозот брзо Ние, исто така, може да обезбеди Изрази,како што се Fedex,DHL,EMS,обично 3-7days за повеќето земјата.Ако ви треба Брз превозот,контактирајте со нас.
3.Ние обично ја пратите пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail или Сингапур Пост. ние ќе го испратите на следење на број по испрати,повеќето земја ќе пристигне парцела во 12-35 работни дена.
Повратни информации
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.
Негативна или неутрална повратни информации не може да ги реши проблемите. Верувам дека комуникацијата е најдобар начин да го реши проблемот.

Подробности

търговска марка:
КХИ
Макс. Разделителна способност:
800x600
Вид На Интерфейса:
ieee
сензор за изображения:
CCD
Номер На Модела:
Z500
Статут На Продукти:
Склад
Пиксели:
≤ 1 Мега
Пакет:
No
Автоматичен фокус:
No

Те също купуват с този продукт