.

.

13шт гравьор сплав остър нож точност нож набор от кал скулптура хартия резба нож 100 компл. / лот

13шт гравьор сплав остър нож точност нож набор от кал скулптура хартия резба нож 100 компл. / лот

Оценки на купувача:

BGN 479.23
Брой продукти
В магазина


Карактеристики : Направени од алуминиумски материјал обликот ножеви може да се замени Ножеви главата употреба добар квалитет пластични 13 PC прецизност нож во собата, се попогодни од еден Мулти-функционални нож, се користат за кал скулптура, хартија резба и полимер глина добар подарок идеја за било скулптор 100% сосема нов и висок квалитет Детали : Материјал : алуминиумски+пластичен Објект тип : прецизност ножеви Објект тежина : вкупно е 0,1 кг Функција : кал скулптура, хартија резба и полимер глина Состојба : 100% нов Бренд, никогаш не користи Пакет вклучува : 1 * прецизност нож го поставите Плаќање & Испорака : Ние прифати исплата од Alipay, ЗАЧУВАМ, Виза, Мастеркард, Money Bookers ,Western Union, итн.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот. Не дозволувајте вашата нарачка пропушти плаќања во услови. Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка. Пари е објавен за нас откако ќе се потврди испорака. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во Alipay ако не информира нас. Ве молиме БИДЕТЕ СИГУРНИ дека вашиот превозот АДРЕСА е ТОЧНА. Сите предмети се 100% НОВИ, НИКОГАШ не се користи & НЕ е обновена. Сепак, за да бидете сигурни дека производот е 100% во добра состојба, ние секогаш се отвори пакетот двојно да се провери нивниот квалитет пред превозот. Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : а)Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред ставање Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.

Подробности

Тип:
Ръчни Инструменти, Ножове
Пакет:
Случай
Направи си Сам пособия:
Електрически
Брой парчета:
13
Номер На Модела:
13шт
Размер:
21 x 19 x 2.8cm
търговска марка:
Байде
Приложение:
разделочный нож

Те също купуват с този продукт