.

.

1pcs Precision ESD-13 пинсети от неръждаема стомана, антистатични пинсети ремонт инструмент поялната станция заваръчен помощ

1pcs Precision ESD-13 пинсети от неръждаема стомана, антистатични пинсети ремонт инструмент поялната станция заваръчен помощ

Оценки на купувача:

BGN 2.40
Брой продукти
В магазина

ESD-13 (круг) : Овој круг за да се избегне оштетување на компоненти за вадење на чип коло чип Дизајнирано за да се задоволат барањата на електроника Прецизност инженеринг индустрија. 100% сосема нов и висок квалитет на ESD Безбедно Пинцети Анти-Статички Функција : 1. Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик 2. Анти-корозија и анти-киселина, 3. Врвни делови на чист рачно полирање,парична казна изработка 4. Обработени во висока температура и саден анти-статички материјал 5. Совети по долго време се користи е уште супер права
Почитувани купувачот
Ние сме преку
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
4 PX Сингапур Пост НП Про
Sun You Економски Воздух Mail
OMNIVA Економски Воздух Mail
следење на број може да се проследи само befor пристигне на аеродром на вашата земја
Следење на броеви може да се добиени преку оваа веб-страница : www.17track.net/en Почитувани купувачи Кога парцели за долго време не се исполнат, ние ви препорачуваме да одат на локалните поштата прашањето дали тоа ќе пристигне, некои парцели, може да треба да се оди на поштата на примачот и самиот пикап тоа.
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас . купи повеќе делови. се користи "Додади во кошничка" 1.Ние го прифатат плаќање дека може да ги прифати, и Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби . 2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат,и сме го добиле во рок од 24 часа 3.Плаќањето мора да се примени во рок од 10 работни дена од денот на аукција затворање на Превозот : 1. Ние брод на светот 2. Основно конкурентна предност : Asia/Sonth Америка/Источна Европа/Среден Исток/Африка/Западна Европа,и така натаму 3. Пред купување,ве молиме бидете сигурни дека вашата и alibaba адреса е точна.Или не,ве молам, точно пред исплата. 4. Ако стоки помалку од 1,5 Кг,ние брод од страна на Кина Пост или од страна на хонг конг Пост 5. Брод на светот во рок од 1-3 дена по плаќање завршен примени,пристигне во повеќето дестинации Важно должности : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Подробности

Направи си Сам пособия:
Електрически
Приложение:
Набор От Компютърни Инструменти
Брой парчета:
1бр
Номер На Модела:
ESD-13
Тип:
пинсети

Те също купуват с този продукт