.

.

20 500 мм и заострени валяк с брызговиком и 1,2-метров алуминиев удлинительным вал за отстраняване на мехурчета височина на зъбите: 31 мм

20 500 мм и заострени валяк с брызговиком и 1,2-метров алуминиев удлинительным вал за отстраняване на мехурчета височина на зъбите: 31 мм

Оценки на купувача:

BGN 80.29
Брой продукти
В магазина


20" 500mm зачинети ролери со поздравниот стража и 1.2 метри алуминиумски продолжување вратило израз отстранување на меурчиња заби висина : 31mm.
Answer : ___________________________ NOTE :
бидејќи пакување големина на овој производ е премногу голема, па да се спаси многу од вашите превозот цена, ние може да го користат само ЕМС или хонгконг пост за да испратите производот до вас, ви благодариме.
скок ролери за отстранување на меурчиња на само-тече конкретни кат проекти.
со поздравниот стража, за да се избегне премази или боја прскање на ѕид или на други работи, кога ќе го користите.
ако сакате 20" 21mm ,31mm висина тип или да ја користите со 1.2 m окно, ве молиме да ги видите тука :

Подробности

Приложение:
Комплекти Инструменти За Рисуване
Брой парчета:
1
Направи си Сам пособия:
Боя И Тапицерия
Пакет:
Случай
Номер На Модела:
PS2031SGS
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт