.

.

Горещи Жени Боди Ултра Пот Неопрен Пълен Корсет Тялото Cincher Дамски Body Training&Exercise Set Фитнес Комплекти

Горещи Жени Боди Ултра Пот Неопрен Пълен Корсет Тялото Cincher Дамски Body Training&Exercise Set Фитнес Комплекти

Оценки на купувача:

BGN 35.00 -48 %
BGN 67.25
Брой продукти
В магазина


Жешка Жени Bodysuit Ултра Пот Neoprene Со Полно Тело, Корсети
Cincher Жените Тело Обука&Вежбање
Поставете Салата Фитнес Поставува
Дизајн : слабеење потење салата губење на тежината вежба Големина : S/M/ L/ XL /XXL/3 XL/4 XL/5 XL
Боја : 4 Бои за да го изберете
Пакет содржи : 1 x Корсет
Купувачот се покаже
Карактеристики :
1-Предизвикува повеќе потење, и пот
2-Облоги и калапи одредени делови на вашето тело
3-Направени од Нео Пот за да се зачува на телесната температура.
4-Предизвикува повисоки потење ниво што го прави полесно да се елиминираат токсините и вишокот на вода.
5-Многу удобно.
6-Може да се користи секојдневно дома, на работа, или салата.
7-се Движи со вас преку било кој тип на вежба, без разлика дали тоа се џогирање, бокс, аеробик, итн.
8-Пот повеќе од обично
9-да се Зголеми вашиот метаболизам
10-да Согорите повеќе калории
11-детоксикација на имунолошкиот систем.
12-Зголемување на флексибилност, намалување на веројатноста за појава на повреда.
13-Со еден-на-еден вид, porous дише ткаенина која им овозможува на вашата кожа да здив како ќе се вежба.
Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот!
ГОЛЕМИНА
Половината(cm)
Биста(cm)
Хип(cm)
должина(cm)
XS
61
66
82
84.3
S
65
70
86
86.2
М
69
74
90
88
L
73
78
94
90
XL
77
82
98
92
2 XL
81
86
102
93.8
3 XL
85
90
106
95.7
4 XL
89
94
110
97.6
5 XL
93
98
114
99.5
Answer : ___________________________ Note : Прирачник measurementwill имаат 1-2 см во разликата, pls љубезно ве молиме да ја потврдите вашата големина пред купување
1inch=2.54 см
2. Сите бои може да се носи од двете страни , на другата страна е црна
3.Ве молиме однесуваат на големината на табелата пред да го купат. Не го одберете директно според вас навики.
4.Ако имате било какви прашања во врска со големината, ве молиме c ontact нас.
Сите бои може да се носи од двете страни , на другата страна е црна!
Внатрешноста боја
Зголемување на флексибилност, намалување на веројатноста за појава на повреда.
Тенка масти, удобно, па ќе се стави ја надолу! Се движи со вас преку било кој тип на вежба, без разлика дали тоа се џогирање, бокс, аеробик, итн.

Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
търговска марка:
Либерализмът
Пол:
Жени
Характеристика:
Воздухопроницаемый
Форма:
Подходящ е по-малко, отколкото обикновено. Моля, проверете информацията за размера на този магазин
Пол:
Дамско Бельо Корсет
Тип Елемент:
Формообразователи
Гренд:
жена формообразующий костюм за тяло
Качество:
Висококачествен шейпър
Името на елемент :
устройство за формиране на спортни орган
Параграф 2:
Жените хапче за отслабване body shaper
Номер На Модела:
Корсет От Неопрен L8002
Корсет От Неопрен:
Бельо, Корсети
Цвят:
Синьо, Зелено, Оранжево, Розово
Сезон:
Пролет, Лято, Autrun, Зима

Те също купуват с този продукт