.

.

416706-001 C2363B 10m VHD-HD SCSI-68-пинов кабел оригинал

416706-001 C2363B 10m VHD-HD SCSI-68-пинов кабел оригинал

Оценки на купувача:

BGN 201.31
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ?Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет. За повеќе информации или техничко прашање, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me услуга.

Подробности

Номер На Модела:
416706-001
търговска марка:
SMTE
Състояние:
Ново и оригинално

Те също купуват с този продукт