.

.

Кабел за програмиране COM-порт RS232 за преносими радио TYT TH-UV3R HYT TC320

Кабел за програмиране COM-порт RS232 за преносими радио TYT TH-UV3R HYT TC320

Оценки на купувача:

BGN 20.80
Брой продукти
В магазина


RS232 COM ПОРТА Програмирање Кабел за TYT ТИ-UV3 R HYT TC320
Апликации : Погоден за TYT ТИ-UV3 R,за HYT ТЦ-320
Еден целосен сет, вклучувајќи :
1*COM ПОРТА програмирање кабел
Комбинираат Набавка :
Ние нудиме се комбинираат за купување на попуст, Купи повеќе,Заштедат повеќе. За било какви се комбинираат купувањето, ве молам контактирајте ме за котација.
Повратни информации :
Ве молиме оставете позитивни повратни информации за satificate купување!!!
Негативни повратни информации не може да го реши секој проблем на сите. Ве молиме НЕ го напушти Неутрални или Негативни повратни информации пред да не контактирате ако имате било какви се жалат. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдобра услуга
Гаранција :
Ние нудиме 1 година гаранција за радио тело, и половина година за батерија, полнач. Превозот цена за гаранција поправка/замена треба да се плати од страна на купувачот.
Со антена, спојувалка за каиш не беше нудат гаранција.
Превозот Политика : Оваа ставка ќе биде предаден од Шенжен,кина. По приемот на вашата исплата, точка(а) ќе биде предаден во рок од 24 работни часа. Следење на број, ќе бидат испратени на вашата e-mail по испорачување.
Ние брод од страна на Кина Пост Воздухопловната или Speed Post или DHL .
* DHL / EMS за екстра пари .
Времето за испорака е прибл. 7 - 14 дена до најмногу НИ/велика БРИТАНИЈА/AU дестинации.
Земјата Прибл. Време на испорака сад / Велика Британија / Австралија 7-14 дена Канада 7-21 работни дена Бразил / Јужна Америка може да потрае до 6-8 недели поради строгите Обичај Инспекција Италија / Франција / Шпанија / Германија/ Источна Европа може да потрае и до 6-8 недели поради строгите Обичај Инспекција Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на максималните периоди на работа.
Регионот
Проценето време на испорака (во работни денови)
U. S. A.
3-5 дена
Другите 3-10 дена
Превозот цената е вклучена во објектот цена, и се исти низ целиот свет.

Подробности

Тип:
Аксесоари
търговска марка:
Хироясу
Размери:
около 3' Дължина
Номер На Модела:
ПКК-3Р
Вид На Интерфейса:
COM-порт RS232
използвайте за:
Двустранно Радио/мобилна радиостанция
Тип:
Дата Кабели
Цвят:
Черен

Те също купуват с този продукт