.

.

4 x 100 мл специализиран набор от мастила CISS Зареждане Dye Ink Комплект за мастилено-струйни принтери Epson C67 C87 C87 Plus CX3700 CX4100 CX4700 CX5700F CX7700

4 x 100 мл специализиран набор от мастила CISS Зареждане Dye Ink Комплект за мастилено-струйни принтери Epson C67 C87 C87 Plus CX3700 CX4100 CX4700 CX5700F CX7700

Оценки на купувача:

BGN 19.00 -21 %
BGN 23.98
Брой продукти
В магазина


Модел Бр. :
Боја на Мастило ОЕМ 4 Боја Мастило Рефил Кит
Тип :
Бренд нови компатибилни, мастило кертриџ
Мастило :
Целосна Мастило
Боја :
Црна/Синозелена/Магента/Жолта/LC/LM
Потекло :
Zhuhai , Guangdong,Кина
Пакување :
пластична кеса и неутрална боја кутија.
Мастило за јачина :
100ml по боја
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Оригинален Кертриџ Не
T6731/2/3/4/5/6 , T6741/2/3/4/5/6
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
боја
Количина
Мастило за јачина на
боја на мастило
Црна
1
100ml
боја на мастило
Синозелена
1
100ml
боја на мастило
Магента
1
100ml
боја на мастило
Жолта
1
100ml
Оваа касети се користат во следниве печатач модел :
Компатибилен За Принтер Epson Листата : за Epson сите печатач може да се користи , ова е 4 боја (б.к., c ,m ,y ,ако ви треба 4 црна
4 x 100ml Боја Мастило за Epson Refillable кертриџ и CISS.

Пакетот вклучува :
1 Шише 100 ml Црно мастило.
1 Шише 100 ml Синозелена мастило.
1 Шише 100 ml Магента мастило.
1 Шише 100 ml Жолта мастило.
Универзална 4 бои за Inkjet Принтер Epson
Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа.
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Подробности

Тип:
комплект за презареждане с мастило
Съвместим Марка:
Эпсон
Номер На Модела:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d

Те също купуват с този продукт