.

.

10 Pk PGI 450BK PGI450BK CLI-451 PGI-450BK Подмяна касета за Canon MG5440 MG5540 MG6340 MG6440 MG7140 MG7540 IX6540

10 Pk PGI 450BK PGI450BK CLI-451 PGI-450BK Подмяна касета за Canon MG5440 MG5540 MG6340 MG6440 MG7140 MG7540 IX6540

Оценки на купувача:

BGN 34.22
Брой продукти
В магазина


Тип : Компатибилни, Мастило Кертриџ
Модел : За Canon PGI-450 BK CLI-451bk C/M/Y
Чипови : со чипови
Боја : Б.К /C/M/Y
Мастило за јачина : Целосна
Применливи печатач :
Оваа касети се користат во следниве печатач модел :
За печатач модел
PIXMA MG5440 PIXMA MG5540 MG6340 MG6440 MG7140
mg7540 Ix6540 i X6840 Ip7240 Ip8740 MX924
1 Пакет содржи 10 парчиња компатибилни, мастило касети.детали како што следува :
2 x Црното мастило компатибилен кертриџ со Canon PGI-450 Б.К. (21ml);
2 x Црното мастило компатибилен кертриџ со Canon CLI-451 Б.К. (11ml) ;
2 x Синозелена мастило компатибилен кертриџ со Canon CLI-451 C (11ml)
2 x Магента мастило компатибилен кертриџ со Canon CLI-451 M (11ml) ;
2 x Жолта мастило компатибилен кертриџ со Canon CLI-451 Y (11ml)
Над касети се одликува со запечатена пластична кеса и неутрална боја кутија.
Измеша нарачки во истата серија прифатени.
Сите слики испратени се само за вашиот референца.ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КЕРТРИЏ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА ВАШИОТ PRNTER ДОДЕКА КУПУВАЊЕ.

Подробности

Тип:
мастилницата
Номер На Модела:
TN1000
Съвместим Марка:
Мастилено-Струен Принтер Canon
Съвместим Марка:
КАНОН
Bulk Опаковка:
ДА
Характеристика:
Съвместим
Състоянието на патрона:
Пълен

Те също купуват с този продукт