.

.

1 компл. оригиналната X CC483-40002 ADF панта възли за HP CLJ CM3530 series

1 компл. оригиналната X CC483-40002 ADF панта възли за HP CLJ CM3530 series

Оценки на купувача:

BGN 32.00
Брой продукти
В магазина


Пребарување делови Експрес :
Кина е една од најпознатите зрел пазар во зборот, тоа може да ги исполни повеќето од вас треба, ние може да се погледне за оригинални делови и компатибилен делови за вас, исто така може да се произведе и развивање на компатибилни дела.
Оперативен процес : ве Молиме да обезбеди соодветни примерок или дел број, ОЕМ број и така натаму за АЛЕКС тим развој, ние ќе ги сликата за вас потврда. Нови оригинални делови, ние ќе се обезбеди цена за референца, ако се прифати цената, можете да го нарачате во нашата продавница. Компатибилен делови, треба да се обезбеди примерок, ние ќе оцени мувла трошоци и материјални трошоци по што се добива примероци, ако се прифати цената, ние започнуваме да се направи примерок, ние ќе започне на производство по примероци помина .

Подробности

търговска марка:
споделен принтер и копиру
Номер На Модела:
за серията HP CLJ CM3530
Тип:
Друго
Използва Се За:
за серията HP CLJ CM3530
Продукт:
оригинал
OEM:
CC483-40002
Използва Се За:
за серията HP CLJ CM3530

Те също купуват с този продукт