.

.

Високо качество, PG-815 CL-816 касета е съвместима за Canon IP2780 2788 2700 MX348 358 368 MX428 MX418 MP259 288 498 250 MP236

Високо качество, PG-815 CL-816 касета е съвместима за Canon IP2780 2788 2700 MX348 358 368 MX428 MX418 MP259 288 498 250 MP236

Оценки на купувача:

BGN 46.00 -4 %
BGN 48.00
Брой продукти
В магазина


Погодни за машина : Компатибилни CANON PIXMA IP2780/IP2788/MX348/MX358/MP259/MP288/MP498/MX368/IP2700/MP250/MX428/MX418/MP236
Боја : црна /боја
Инструкции за инсталација
Време на испорака :
Во рок од 3-5 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )
Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина пост воздух mail Hk пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
ако ви треба со други express, ве молиме контактирајте со нас.
За по-продажба на услуги :
(1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.
добредојдовте ги испратите вашите истрага за нас ,ние секогаш се добредојдени вашето доаѓање за посета нас за долго време бизнис.

Подробности

Тип:
мастилницата
Съвместим Марка:
КАНОН
Цвят:
C, M, Y, K
Съвместим Марка:
Canon LBP
търговска марка:
РУИДЖИАКСИН
Bulk Опаковка:
No
Номер На Модела:
PG-815 CL-816
Характеристика:
Съвместим
Състоянието на патрона:
Пълен
Боядисаната:
ДА

Те също купуват с този продукт