.

.

Високо качество на нов патрон pg830 PG831 за Canon IP1800 IP1880 IP1980 IP2580 IP2680 MP145 MP198 MP218 MP318 MX308 MX218

Високо качество на нов патрон pg830 PG831 за Canon IP1800 IP1880 IP1980 IP2580 IP2680 MP145 MP198 MP218 MP318 MX308 MX218

Оценки на купувача:

BGN 33.00 -6 %
BGN 35.20
Брой продукти
В магазина


Висок квалитет на Нови PG830 PG831 мастило кертриџ за Canon IP1800 IP1880 IP1980 IP2580 IP2680 MP145 MP198 MP218 MP318 MX308 MX218
Време на испорака :
Во рок од 3-5 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )
Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина пост воздух mail Hk пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
ако ви треба со други express, ве молиме контактирајте со нас.
За по-продажба на услуги :
(1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.
добредојдовте ги испратите вашите истрага за нас ,ние секогаш се добредојдени вашето доаѓање за посета нас за долго време бизнис.

Подробности

Тип:
мастилницата
Съвместим Марка:
КАНОН
Цвят:
C, M, Y, K
Съвместим Марка:
Canon LBP
търговска марка:
РУИДЖИАКСИН
Bulk Опаковка:
No
Характеристика:
Съвместим
Номер На Модела:
PG-830 CL-831
Състоянието на патрона:
Пълен
Боядисаната:
ДА

Те също купуват с този продукт