.

.

сублимационен печат CISS (система за непрекъснато подаване на мастило) с чип автоматично нулиране за T1110 / TX515FN T1151(2) / 1032-1034

сублимационен печат CISS (система за непрекъснато подаване на мастило) с чип автоматично нулиране за T1110 / TX515FN T1151(2) / 1032-1034

Оценки на купувача:

BGN 124.80
Брой продукти
В магазина


На нашите почитувани клиенти :
ви благодариме за да дојде во нашата продавница и интерес на нашите производи .овој објект ние се постави бесплатен превозот на проектот .но, само за DHL Нормално услуга град граници. ако ја испорача вашата адреса за е далечен град на курирската служба DHL.можеби промена на превозот преку "федекс" ако и двајцата далечен град, DHL и Fedex ,ќе треба да додадете околу $30.0 за товарни.ние ќе ги провери по вашата прават нарачки, тогаш ќе ви овозможи да знаат за ова.
за превозот ,ние може да се провери најдобар начин за вас ,можеби на курирската служба DHL.Fedex.ЕМС.
aslo за некои земја превозот треба cpf број .pls напишете го тоа во ред откако ќе се направи ред. што можеме да го произведеме intime за вас .ви благодариме
Објектот ќе превозот во 2-4workday по цел одобрување од страна на
Фабрика директни продаде сублимација CISS (continuous мастило снабдување систем) со автоматско ресетирање чип за T1110/TX515 FN T1151(2)/1032-1034
6color ciss систем за T1151(2)/1032-1034 инкџет кертриџ со комбо автоматско ресетирање чип
Опис На Производот
Боја : Б.к., BKC,M,Y
Мастило кертриџ Бр. : T1151(2)/1032-1034
Мастило за јачина : 100ml секоја боја
PP материјал мастило во Резервоарот
оваа ciss ќе дојде целосен сет со еко-растворувач мастило
овој вид на сублимација мастило(преносот на топлината мастило . можете да го најдете во нашата продавница
Пакет : боја кутија или Бела кутија; 27*14*8cm
празни ciss за T1110/TX515
ciss T1110/TX515 F со пигмент мастило / сублимација мастило
Ние однос задоволството на клиентите и пазарот на одгледување како своја централна работа на услуга и обезбедува прва класа производ и персонализирана услуга. Виш технички инженери и производство backbones оди длабоко во маркер за истрагата. И допрете го потенцијалот барањата на клиентите во прв пат. Ние обезбедуваме на клиентите со совршени решенија.
Континуирано Мастило Систем за EPSON перо фото T1110/TX515 FN Печатач се состои од висок капацитет мастило во резервоарот кој е во прилог на кертриџ преку безбедна цевки. На цевки дела, како вакуум за да се извлече мастило од резервоарот и да ги кертриџ полн со мастило.

Подробности

Тип:
Система За Непрекъснато Подаване На Мастило
търговска марка:
Fcolor
Съвместим Марка:
Эпсон
Цвят:
Друго
Номер На Модела:
стилус снимка 1430W
Съвместим Тип На Принтера:
мастилено-струен принтер
Bulk Опаковка:
ДА
Тип:
система за мастило за принтер CISS
касета не.:
T1151(2) / 1032-1034
съвместима модел притнера:
T1110/TX515FN
чип ciss:
разход на автоматично връщане на чип
CISS материал:
прозрачен pp
капацитет на мастило:
100 мл на всеки цвят BK C M Y
детайл:
пълен комплект с обломоком & мастило. и аксесоари
Статус:
100% чисто нов и се подложи на теста
Предимство:
съвместима пряка връзка с търговията на дребно на фабрика за цена

Те също купуват с този продукт