.

.

Тонер-касета impressoras Laser Oki B411 B431, зареждане тонер за принтер Oki B411d B411dn B431d B431dn, 44574701 44574703,4 K

Тонер-касета impressoras Laser Oki B411 B431, зареждане тонер за принтер Oki B411d B411dn B431d B431dn, 44574701 44574703,4 K

Оценки на купувача:

BGN 57.60
Брой продукти
В магазина


Benzi Color
БОЈАТА ТОНЕР&COLOR КЕРТРИЏ СНАБДУВАЧ
ЗА ЛАСЕРСКИ ПРИНТЕРИ & ДИГИТАЛНИ ПРЕПИШУВАЧ ЧИП ВО КИНА!
Benzi Color Нашиов Пазар
Ласерски кертриџ чип Копир кертриџ чип Боја тонер во прав
КОМПАТИБИЛЕН ТОНЕР C ХИП S Погоден за
ЗА HP SAMSUNG XEROX КАНОН TOSHIBA RICOH ЛЕНОВО КОНИКА MINOLTA
ЗА OKI LEXMARK EPSON DELL ОСТАР ИЗВЕШТАЈ KYOCERA
Benzi Color детали за Производот
Основни Детали Тип : Тонер Чип Или Тапан Чип Бренд Име : BENZI Број на Модел : B411/B431 , Ласерски Печатач Место на Потекло : GUA,Guangdong, Кина, Кина (Копно) Компатибилен Бренд За OKI Држава : Ресетирање на Компатибилен Тонер за Испорака : од страна на море/ер/DHL/Федекс/EMS Компатибилен : 100% Компатибилен Гаранција : во рок од 18 месец Пакување : неутрален или Бренд пакет или прилагодено Стандард : SMTC&ISO9001
Компатибилен Тонер Refilling Тонер За OKI B411/B431 Боја ласерски Печатач
Тонер Кертриџ За Oki 44574701/44574703 Црна (повеќе од 4000 страници во 5% страница покриеност A4) ...................................................................................... Тонер Кертриџ За Oki 44574702 Црна (над 3000 страници на 5% страница покриеност A4) ........................................... Се користи За Oki B411 D/B411 DN/B431 D/B431 DN Печатач (треба да изберете на 4 K или 3k тонер рефил за вашиот печатач како вашите оригинални тонери ................................................................. Пакување & Испорака Пакување Детали : 1. Картон торба 2. Неутрални или Benzi 3.individuation labels Испорака Детална : 3-7 дена по уплатата примена
................................................................... Ова е слика поврзани со овој производ :
..................................................................
.................................................................
.............................................................................................
Benzi Color Зошто Да Изберете Нас
A. Означени надолу цена : Ние сме професионален ласерски чип, тонер во боја, OPC и други печатач потрошен материјал снабдувач. ние фабрика производство, избегне каква било средината препродажба стапка.

Подробности

Тип:
Тонер Касета
Bulk Опаковка:
No
Състоянието на патрона:
Пълен
Характеристика:
Отново Обичай
търговска марка:
Цвят Сиго
Номер На Модела:
B411/B431
Съвместим Марка:
Цвят Сиго

Те също купуват с този продукт