.

.

Micro mini ISO 11785/84 RFID reader 125-134. 2 khz ID reader / USB поддръжка на Android / iphoneos / ipad / windows+2 елемента RFID етикети

Micro mini ISO 11785/84 RFID reader 125-134. 2 khz ID reader / USB поддръжка на Android / iphoneos / ipad / windows+2 елемента RFID етикети

Оценки на купувача:

BGN 61.00 -5 %
BGN 63.98
Брой продукти
В магазина

Оваа цел : 1 X читателот(USB порта) 2 X RFID тагови Функција ISO : 11785/84 Тип на Картичка : картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА (ЕМ картичка) µEM4305 или неговите компатибилен СМАРТ картичка Податоци Формат : картичка сериски број по четири бајтен hexadecimal конвертира до десет децимална форма, краен (може да се прилагоди) Оперативни Фреквенција : 125-134.2 KHz Прочитајте Опсег : 3-5cm (со ознака антена големина) Читателот Време : 80ms Излезен Интерфејс : USB диск слободни Напојување : преку USB порта за напојување Максимална потрошувачка на енергија : 100m W Димензии : 56 X20 X 7.5 mm Тежина : околу 10g Употреба Регистрација Инспекција Членство Управување со Идентификација Мобилни плаќање Излез на компјутерот е TXT :

Подробности

търговска марка:
ЗОКОРФИД
Номер На Модела:
d1
Цвят:
wihte
Честота:
125-134. 2 khz
Пристанище:
USB
ISO:
11784/85
Изход:
15 бита

Те също купуват с този продукт