.

.

Fashion Lady Pre-Colored Peruvian Human Hair Weave Връзки 4бр With Lace Closure 4# Dark Brown Color Hair Extension Non-Реми

Fashion Lady Pre-Colored Peruvian Human Hair Weave Връзки 4бр With Lace Closure 4 Dark Brown Color Hair Extension Non-Реми

Оценки на купувача:

BGN 133.00 -47 %
BGN 251.66
Брой продукти
В магазина


Моден Дама Пред-Обоени Перуанскиот Човечка Коса Ткаат Снопови 4pcs Со Чипка Затворање 4# Темно Кафена Боја на Коса Екстензија Не-Remy
Продавница Име
Моден Дама Официјалната Продавница
Објектот
Моден Дама Пред Обоени Човечка Коса Со Чипка Затворање 4"x4"
Материјал
100% Необработени Перуанскиот Косата, Вистински Човечка Коса
Чипка Материјал
Швајцарскиот Чипка
Боја На Коса
Чиста Боја На Човечка Коса
Коса Должина
10-24inch за коса пакет, 10-22inch за чипка затворање
Губење На Тежина
95-105 G/Пакетот(За 3.2-3.5 МЛ/Парче)
MOQ
1 Pack
Квалитет
Не Метежот Без Пролевање Без Мирис &Целосна Крајот
Достапни Стил
Stw,Тело,Лабава Длабоко,Кадрави, Лабава Бран,Вода,Пролет Навивам, итн, pls контактирајте со нас ако е потребно
Пад На Превозот
Прифати капка превозот за малопродажба, салон за коса, училиште, итн.
Прифати ОЕМ и Ставете Приватни Знак на Превозот
Време На Испорака
Експрес Испорака од Страна на ПРОЗОРЦИ/DHL во Рок од 2 до 5 Дена
Е на коса 100% човечка коса?
A : Да, косата е намален од еден донатор со целосна cuticle усогласени, ние ги направи уредни, чисти и здрави.
Може да се косата екстензии се исправи, завиткан, боени или белена?
A : Да, како што тоа е 100% човечка коса, тоа може да се исправи(освен кадрава коса),завиткан, обоени и избелени. Како општо правило тоа е полесно да ја потемни косата, отколку да го олеснат тоа.
Колку снопови може да се направи целосна главата?
A : За просечната главата големина, тука е предлог :
8-18 инчи : 3/4 снопови се препорачува
20-30 инчи : 4/5 снопови се препорачува
Зошто мојата коса weft добивање на метежот?
О : Ова коса може да трае долго време во зависност од тоа како ќе се задржи тоа. Се третираат како вашата сопствена коса и да ги преземат многу се грижи за тоа, за таа да трае подолго(најмалку осум месеци), косата метежот поради сувост, масло нечистотија build-up, солена вода, chorine и не се чешла.
Зошто мојата коса weft добивање на вирусот?
A : не користете чешел за да се четка кадрава коса, ве молам само да работи со прстите нежно, користете широк чешел за директно или тело бран стил нежно
Зошто тело бран ќе ја изгуби начин шема?
A : телото бран стил на пазарот и тоа е пареа обработени(финализира дизајн со висока температура), ќе се врти да природни права по миење, вие може да направите различен стил со навивам за железо.

Подробности

Растянутая дължина:
Тип Човешка Коса:
Перу Косата
Номер На Модела:
Кафяв Цвят
търговска марка:
Модерна дама
Най-Дългата Пропорцията На Косата:
>=25%
Текстура:
Хетеро
Материална Ранг:
Косата Без Реми
Отбеливаемость:
По-Тъмните Цветове

Те също купуват с този продукт