.

.

2017 мъжки однобортный италиански стил печатни вельветовый случайни блейзър мъжки блейзери мъжки висококачествен яке размер M-4XL

2017 мъжки однобортный италиански стил печатни вельветовый случайни блейзър мъжки блейзери мъжки висококачествен яке размер M-4XL

Оценки на купувача:

BGN 109.00 -45 %
BGN 198.40
Брой продукти
В магазина

Почитувани Клиенти : Добредојдовте на нашата продавница Посакуваме да имате пријатен шопинг време ! ! ! Пред ставање на ред, ќе мора да проверите следниве шопинг совети, така што ќе имаат успешен шопинг искуство : 1. Големина : Ова е Азија големина, околу 2 големина помала од НАС/Европски големина. 2. Повратни информации е многу важно за нас, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Ако ви се исполнат никакви проблеми,ве молиме обидете се да контактирате со нас,ние сме мило да ви помогне да се справи било каков проблем 3. Ние ќе брод надвор парцела во 3-7 дена по paymen ве Молиме забелешка вашата тежина висина кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина Не може да биде 1-3cm разликата 1 инч=2.54 см 1cm=0.39 инчен стока код : 8657-P235
Опис Големина
Прирачник Мерка. Постојат можеби 2-3cm грешка. Ако не можете да ја одредите големината,ве молиме оставете порака во редот на вашата висина и тежина , јас ќе ви дадам совет.
Азија Големина
(cm)
Рамо
Биста
(cm)
Должина
(cm)
Sleeve
(cm)
М
42.7
95
66.2
61.2
L
44
99
67.5
62.5
XL
45.3
103
68.5
63.8
2 XL
46.6
107
70.1
65.1
3 XL
47.9
111
71.4
66.4
4 XL
49.2
115
72.7
67.7
5 XL
6 XL
7 XL
1in=2.54 см Азија големина е мал една големина од Европа и Америка.
Ако не знаете како да се избере големина.можете да ни кажете вашата висина и тежина и градите .обемот,ние ќе ви обезбедиме со точни совети.
Ние ги користиме Азија големина за две или три големина помала од НАС/Евра големина НАС XS=Азија М НАС S=Азија L НИ M=Азија XL НИ L=Азија XXL НИ XL=Азија XXXL НИ XXL=Азија XXXXL НИ XXXL=Азија XXXXXL Ние ќе брод надвор парцела во 3-7 дена по paymen ве Молиме забелешка вашата тежина висина кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина Не може да биде 1-3cm разликата 1 инч=2.54 см 1cm=0.39 инчен

Подробности

Размер:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мъже
Тип Елемент:
Блейзери
Дължина ръкав(см):
Пълен
Стил:
Smart Casual
Материал:
Кашмир, Памук, Вълна, Полиестер
Номер На Модела:
8657-P235
Тип На Затваряне:
Однобортный
търговска марка:
ГУЙСЯН
Дължината На Дрехата:
Редовен

Те също купуват с този продукт