.

.

MS23 нов черен бизнес костюми, Мъжки сватбени костюми Slim Fit Fashion Black Men GroomTuxedos 2 бр яке+панталон

MS23 нов черен бизнес костюми, Мъжки сватбени костюми Slim Fit Fashion Black Men GroomTuxedos 2 бр яке+панталон

Оценки на купувача:

BGN 78.00 -25 %
BGN 103.84
Брой продукти
В магазина

MS23 Нови Црна Деловни Костуми за Мажи свадба Одговара на Тенок Одговара Мода Црни Мажи Groom Tuxedos 2 Парче Јакна+Панталони
За сопствени направени избор,ние може да обичај прави било која боја и големина,кога сакате сопствени направени,можете да оставите порака за боја и големина
↓ фотографија↓
Опис
Answer : ___________________________ Note :
А : Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации,особено меѓу CRT екранот и LCD екран,ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.
Б : Овој костим вклучуваат 3 парчиња : Јакна+Панталони+Вест
C : Тужбата Може да Се Направи во Сопствени Големина,Боја,Дизајн.Ние силно препорачуваме да имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални пред купување на било одговараат онлајн.Ве молиме следете ги мерење инструкции,и да се измери себе внимателно.
D : Нема Готови Одговара!Треба Нарачана!Целата сопствени направени процес(од денот ние го добиете вашиот плаќање и мерења)ќе бидат потребни 5 до 7 работни дена.
E : Пред да нарачате,ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите ваши прашања.
Големина На Табелата
Овој костим е обичај прави ,ние може да се направи според вашите детали мерења,ве Молиме да ги пополните с ollowing информации и испрати т о нас кога ќе го поставите цел :
Големина на Единица : cm или инчен 2. Рамо до рамо : 3. Арм Должина :
6. Градите : 8. Половината : 9. Колковите : 10. Облека Должина :
11. Панталони Должина : 13. Висина : 14. Тежина :
15. Одговара на Бојата(ве Молиме изберете боја од нашите боја шема) :
16. Кога ви треба овој костим
Боја Шема
Политика за испорака
Ние продавница преку Кина Пост Воздух Mail(имаат патеката број)превозот оваа точка на Светот.Воздухот Mail ќе трае од 15 до 50 работни денови за испорака.
Корисниците ќе бидат одговорни за обезбедување на нас со точно превозот информации во текот на исходот.Ве молиме двојно проверете пред финализирање на checkout процес.Ние и нашите превозот компанијата не ќе ги покрие загубени пакети поради неточни адреса на информациите обезбедени од страна на клиентите.

Подробности

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мъже
Тип Елемент:
Костюми
Предни Стил:
Апартамент
Номер На Модела:
MS23
Стил:
Ежедневни обувки
Вид На Монтаж:
Кльощава
Тип На Затваряне Панталони:
Ширинка С Цип
Материал:
Памук, Полиестер
Тип На Затваряне:
Однобортный
Дължината На Дрехата:
Редовен
търговска марка:
цинсян
Тип На Доставка:
Стандартен размер или направени по поръчка
На сезон:
Пролет, Лято, Есен, Зима
време за доставка:
Нормално 15 до 50 работни дни идват
Пол:
Мъже
Цвят:
Може Да Избере
Тип Елемент:
Костюми
Време на процеса на:
Нужно е от 5 до 7 работни дни за завършване на работата
Място на произход:
Суджоу Дзянсу, Китай (Континентален)
Състояние:
НОВО
Тип На Изображението:
Позоваването На Изображението

Те също купуват с този продукт