.

.

Костюм+панталони сватбена рокля мъжки търговска тънък блейзър костюм за тънка талия костюм комплект

Костюм+панталони сватбена рокля мъжки търговска тънък блейзър костюм за тънка талия костюм комплект

Оценки на купувача:

BGN 99.00 -10 %
BGN 109.62
Брой продукти
В магазина

ДОЛЖИНА РАМО ГРАДИТЕ, ПОЛОВИНАТА XS : 70 CM 42 CM 97 CM 67-70 CM S : 71 CM 43 CM 100 CM 70-77 CM M : 73 CM 45СМ 103 CM 77-83 CM L : 75СМ 47 CM 106 CM 83-90 CM XL : 77 CM 49 CM 109 CM 90-97 CM XXL : 79 CM 50 CM 113 CM 97-100 CM Детали за Производот
Големина Информации
Забелешка : следните информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации.
Ако имате прашања во врска со големината, ве молиме не двоумете се да ни испратите порака,pls кажете ни ја вашата висина,тежина,дозволете ни да проверите најдобро одговара големина за вас,ви благодариме. Начин На Плаќање
Прифаќаме само alipay. Превозот
Ние сме превозот Бесплатно преку e Packet Кина(за НАС ,русија и Украина купувачите) и стандард за испорака (за други земјата на купувачите) .
Обично, вашиот парцела може да 20-60 работен ден (не inlcuding празник)да пристигне од страна стандард на превозот. Во ретки случаи, тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или за време на празници.
Ние брод од понеделник до петок, со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-пошта ПРЕД да плаќаат ако сакате да го промените превозот адреса.
Ако сакате, други превозот методи се на располагање за дополнителни трошоци,како што се DHL,UPS-от,ТНТ,EMS,Fed Ex ОДНОСНО.Тоа треба 5-10days или повеќе на вашите таму.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Руските купувачи pls забелешка :
1.Поради Русија Политика,купувачот треба полно име да го потпише пакет,па pls пополни вашето полно име и детали адреса на англиски јазик.
2. стандард на превозот И e Packet само им овозможи на тежина на пакет помала од 2.0 kg.
Ако тежина над 2.0 kg,ние ќе tare нив на неколку пакети. Ви благодариме. Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објект или погрешен објект,pls контактирајте со нас побрзо,ние ќе се обидеме најдобро да се реши тоа,нудиме наплата или размена.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.
Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.

Подробности

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мъже
Тип Елемент:
Костюми
Вид На Монтаж:
Кльощава
Дължината На Дрехата:
Редовен
Предни Стил:
Апартамент
Тип На Затваряне:
Однобортный
Материал:
Памук, Вълна
Тип На Затваряне Панталони:
Ширинка С Цип
Номер На Модела:
правилен
милорд тъкан:
друг материал на синтетично влакно
09 ' мъжки дрехи-тип на яката на костюма:
обикновен тип яка ( ширина на яката 7-9см )
09 ' мъжко облекло -:
странично отдушник
мъжки дрехи-образец:
Строен
Тип Тъкани:
Сукно

Те също купуват с този продукт