.

.

Новост черен официално тънък мода професионалните бизнес дами костюми с якета и панталони, Дамски панталони, комплекти др стилове

Новост черен официално тънък мода професионалните бизнес дами костюми с якета и панталони, Дамски панталони, комплекти др стилове

Оценки на купувача:

BGN 65.00 -5 %
BGN 68.32
Брой продукти
В магазина

Моден Жените Работа Одговара (Палто+ Панталони) Домот, Формален Стил за Статистика Дами Палто Боја : Црна Панталони во Боја : Црна Кинески Големина : S M L XL XXL XXXL 4 XL Materail : Палто Влакна
Пакет се вклучени : 1 X Жените им Одговара ( Панталони+ Палто)
Големина информации
Единица : CM
ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен
плочка за грешка при мерење е нормален 1-3 CM
Војна Тим : Ова е Кинески Големина, uaually помала од НАС/ЕУ големина,ве молиме контактирајте со продавачот да ја потврдите вашата големина пред вашата исплата.
Големина
Палто
Панталони
Рамо
Должина
Биста
Sleeve
Половината
Хип
Должина
S
36
56
80
17
64
84
94
М
37
56
84
17
68
88
95
L
38
57
88
18
72
92
96
XL
39
57
92
18
76
96
97
XXL
40
58
96
19
80
100
98 XXXL 41 58 100 19 84 104 99 4 XL 42 59 104 20 88 108 100
Следниве информации за повикување само .ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
Ние прифаќаме alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна. Или не, ве молам, точно пред исплата.
Ве молиме оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина).
Телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака.
Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК.
Предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 работен ден по плаќање завршен примени.
Предмети се испраќаат од Кина Пост Воздухопловната(ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Ако не можете да го добијат тоа по 38 дена. Ве молиме контактирајте со нас за решавање.
Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време.

Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Брючные Костюми
Състав На Материала:
Блейзър+Микрофибър
is_customized:
Yes
Материал:
Памук, Микрофибър,Полиестер
Тип На Затваряне Панталони:
Пуговица Муха
Тип На Затваряне:
Однобортный
Яка:
Печен
Дължина ръкав(см):
Кратък
Дължината На Дрехата:
Редовен
Номер На Модела:
Yiren8976-MKL-Gese230
Цвят:
Черен
Сезон:
Пролет, Лято, Есен
Размер:
S M L XL XXL XXXL 4XL
Тип Тъкани:
Сукно
Цвят Стил:
Естествен Цвят

Те също купуват с този продукт