.

.

12шт ръчно изработени дървени глинено восък резба длета нож за основната гравюри на дърво работни САМ железни Ръчни инструменти

12шт ръчно изработени дървени глинено восък резба длета нож за основната гравюри на дърво работни САМ железни Ръчни инструменти

Оценки на купувача:

BGN 8.00 -15 %
BGN 9.44
Брой продукти
В магазина


Опис :
Сосема Нов и висок квалитет
Карактеристики :
Состојба : 100% Сосема нов.
Оваа нова 12 парче сет од дрво, резба chisels.
Резби во дрво chisels вкупниот долг за 13.5 cm
12 избрани челични ножеви со дрвени Рачки.
Одлично за основни и детални резба на дрво, глина, восок
Спецификации :
Материјал : Дрво се справи со Силна Сечилото
Сечилото Должина : Околу 26mm
Се справи со Должина : Околу 110mm
Се справи со Дијаметар : За 12mm
Боја : Како на сликата покажа
Пакување Се Вклучени :
12 x Студентите DIY резби во Дрво Chisels Постави Алатка
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме овозможи 1-3 mm грешка поради прирачник за мерење.
2. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.

Подробности

Номер На Модела:
001
Материал:
Дървена дръжка със силен острие

Те също купуват с този продукт