.

.

(6 бр. / лот ) Алуминиев радиатор, за опаковане TO-220 / TO-3P / TO-247.

(6 бр. / лот ) Алуминиев радиатор, за опаковане TO-220 / TO-3P / TO-247.

Оценки на купувача:

BGN 28.77
Брой продукти
В магазина

Алуминиум Топлина Мијалник, За Пакет-220 / ДА-3 P / ДА-247 Rectifier, Транзистори или Регулаторот IC. М3 Завртка Дупка. 35 x 42 x 25.4 mm. Број на 6 Парчиња. Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.

Подробности

Тип Елемент:
Комплекти Гайки И Болтове
Номер На Модела:
HS-TO3P-6
Направи си Сам пособия:
Електрически

Те също купуват с този продукт