.

.

(1000 бр./лот ) 17 мм черна найлонова капачка уплътнение, OD 7 мм, ID 4,1 мм, за винтове M4, пластмаса.

(1000 бр./лот ) 17 мм черна найлонова капачка уплътнение, OD 7 мм, ID 4,1 мм, за винтове M4, пластмаса.

Оценки на купувача:

BGN 65.60
Брой продукти
В магазина


Црна Најлон Круг Spacer, Должина(А) 17mm .
Количина : многу 1000 парчиња.
Надворешниот дијаметар(Б) : 7mm / 0.276", внатрешен дијаметар(C) 4.1 mm / 0.161".
ОВИЕ НЕ СЕ НАВОЈ има дозвола за завртки M4.
100% нови , никогаш не се користи.
Ro HS согласност.
Други големини ве молиме да ја посетите мојата продавница.
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.

Подробности

Тип Елемент:
Комплекти Гайки И Болтове
is_customized:
Yes
Направи си Сам пособия:
Електрически
Номер На Модела:
SPC-RB7x4x17-1000

Те също купуват с този продукт