.

.

100 бр./лот DIN912 M6*18 неръждаема стомана А2 шестостенни корона крайни капачки на винт

100 бр./лот DIN912 M6*18 неръждаема стомана А2 шестостенни корона крайни капачки на винт

Оценки на купувача:

BGN 42.64
Брой продукти
В магазина


Ова е за една кеса на 100 парчиња на DIN912 Нерѓосувачки Челик А2
Хексадецимален Socket Head Кап Завртки.
Големина : M6-1.0 х 18mm
(Пречник од 6mm x 1.0 Тема Теренот x 18mm Долго)
Метрички стандардна Спецификација на Завртки должината не вклучува главата. Достапни Големина : M6*8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 100, 110, 120m
Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само, на специфичен вид преовладува. Ако тежината на секоја над 2 KG, ние може да се одвои неколку пакување за вашиот испорака или бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Цел износ над 300 ќе биде бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба. За Квалитетот на Сите линии за производство на соодветна контрола на квалитетот и QA/КК инспектори работат самостојно. Нашите производи се одобрени Ro HS,WEEE certifica Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас Пакет Пакување Стил : Едноставен пакет или ОЕМ пакет Испорака Брод надвор од 2 до 5 работни дена по плаќање на Соодветна пониска царинска вредност е прифатена да се напише на комерцијална фактура за да се избегне плаќање данок за увоз на купувачот. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Конечно, ви посакуваме среќен шопинг.

Подробности

търговска марка:
Джунтер
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Номер На Модела:
100 бр. / лот DIN912 M6 * 18 мм
Стандарт:
DIN912
Материал:
Неръждаема стомана А2 SUS304

Те също купуват с този продукт