.

.

M4 M5 M6 M8 50 бр./опаковане. запечатани заклепочная гайка глухи заклепочная гайка въглеродна стомана плоска корона Заклепочная поставяне гайка гайка плоска корона зат?

M4 M5 M6 M8 50 бр./опаковане. запечатани заклепочная гайка глухи заклепочная гайка въглеродна стомана плоска корона Заклепочная поставяне гайка гайка плоска корона зат?

Оценки на купувача:

BGN 14.00 -12 %
BGN 16.00
Брой продукти
В магазина


Здраво пријател,
Ви благодариме за вашата нарачка. Ве молам оставете ме вашиот E-mail, ако е можно.
Дека ќе ми помогнат за да го добиете во контакт со вас ако има било каков проблем со нарачката.
Јаглероден Челик Рамна глава Занитвам Орев блиску крај / Слепи
Површински третман : Цинк позлатен
M4=50pcs/пакет
М5 =50pcs/пакет
M6 =50pcs/пакет
М8 =50pcs/пакет
Тема
D
Дупка со големина
L
К
Б
Т
M4
5.9
6
17.5
0.8
9
0.5-2.0
М5
6.9
7
19.5
1.0
10
0.5-3.0
M6
8.9
9
22
1.3
12.5
0.8-4.0
М8
10.9
11
26
1.5
15
1.0-4.0
M10
12.9
13
32
2.0
17
2.0-4.5
Други занитвам орев НИ 6 / парче НИ 6 / pack НИ 10 / pack НИ 10 / парче НАС 16 / пакет НАС 16 / pack НИ 6 / pack НИ 8 / пакет НАС 20 / пакет НАС 22 / парче НАС 22 / пакет НАС 22 / pack НИ 10 / pack НИ 8 / pack НИ 8 / пакет

Подробности

Размер:
M4 x 50pcs, M8 x 50pcs, M5 x 50pcs, M6 x 50pcs
търговска марка:
RYBZJ
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Тип:
Заклепочные Ядки
Номер На Модела:
M4 M5 M6 M8
Материал:
въглеродна стомана

Те също купуват с този продукт