.

.

4шт комерсиално използване незалепващо LPG газ Lolley вафельная куче машина производител на тестени

4шт комерсиално използване незалепващо LPG газ Lolley вафельная куче машина производител на тестени

Оценки на купувача:

BGN 152.00
Брой продукти
В магазина

Различни француски Кифла жешка куче машина на располагање се :
Спецификација :
Име на производ 4pcs Комерцијална Употреба Не-стап ЛПГ Гас Lolly Вафли Куче Машина Производител Бејкер
Точка Бр. FY114 R
Големина на Машина : 41x22x21cm
Носител : 22.5x10x7cm
Материјал Машина : Нерѓосувачки челик машина тело
Алуминиум мувла плоча со тефлон површина
Носител : нерѓосувачки челик
Гас Tpye ЛПГ гас
Гас Притисок 2800 pa
Пакување Вклучени 1 единица lolly вафли производител
1pc носител(7-дупка)
Како работи 1-5 минути да се пече една лента(4pcs вафли)
Карактеристики :
1.оваа вафли железо прави тоа можно за вас да се пече на нови вафли на стап или lolly вафли. сосема нов концепт кој е добивање на многу популарен во целиот свет.
2.специјално дизајнирани мрежи ви овозможи да се пече 4 вафли во исто време.
3.мали дупки се претходно изработени од страна на секој lollypop вафли мрежа за да вметнете ја држи на почетокот на печење процес.
4. не-леплив слој не е потребно, тоа е со нелеплива површина и може да се чистат со било кој уред без водење на ризик од гребење или оштетување на печење површината.
5. на времето за печење е околу 1-5 минути колку да се пече на лента(4pcs)
4pcs Комерцијална Употреба Не-стап ЛПГ Гас Lolly Вафли Куче Нашите hotdog вафли машина се споредат со другите Објект Нашата Другите 1.жица греење дел е одвоен , над температурата може да не го достигна дното на машината ,може да се заштити електронски компоненти во внатрешноста на телото поефикасно, да го направиме машина животот повеќе подолго, исто така, побезбедно за операторот Греење дел е заедно,температурата внатре е многу високо, имаат влијание на животот на електронски компоненти, исто така, има ризик да се операторот 2.дното на машината ние : на дното на машината е заедно, за да се спречи појавата на дисторзии на телото во транспортниот процес се подели тип допир заварување, лемење заеднички лесно да падне, лесно е да се дисторзии во транспортниот процес 3.завртка трајни по висока температура, на завртката е лесно да падне 4.

Подробности

търговска марка:
Фуци
документ:
CE
Номер На Модела:
ФГ-114. R
Характеристика:
Антипригарная Плот Повърхност
Сменяеми Плочи:
Сандвич-Чинии
Мощност (W):
0

Те също купуват с този продукт