.

.

Автоматичен въздушен охлаждащ производител на сладолед търговска машина за продажба на мек сладолед от неръждаема стомана Smart coin system 1бр

Автоматичен въздушен охлаждащ производител на сладолед търговска машина за продажба на мек сладолед от неръждаема стомана Smart coin system 1бр

Оценки на купувача:

BGN 3358.00 -5 %
BGN 3534.40
Брой продукти
В магазина

Комерцијални автоматско монета од не ' рѓосувачки челик мека сладолед вендинг машина Smart монета систем 220 V (50 Hz) 1800w 1pc на Производот покажува
на надградба на верзија 230 модел како слика покаже :
Забелешка : ако имате било какви други прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш,
ние ќе ви одговори што наскоро, ви благодариме
Откако ќе се направи исплата, ќе го потврди детали за производот пред превозот, pls се задржи во допир. Производ параметри :
Име : десктоп монета сладолед машина
Модел : 230(Надградена)
Производот број : GL0762
Напон : 220 V (50 Hz)
Моќност : 1800w
Излез : 30 L / h
Ладење метод : воздух за ладење
Големина : 560 * 810 * 830mm
Нето тежина : околу 110kg
Бруто тежина : околу 140kg
Ве молиме имајте во предвид како што е подолу :
Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!
Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.
Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса
(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!
Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.
Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.
Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молиме
контакт со нас во рок од 24 часа.
1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќе
добиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате. Ако
можете да дознаете машината е било оштетен, не се регистрирате и жалба против локалните превозот
компанијата; Потоа ги преземат слики за оштетена машина и пакет, веднаш испрати
порака до нас, ние ќе ви помогнат да го надминете проблемите.

Подробности

Цвят:
220V
търговска марка:
LZHZXY
Обемът на:
500-1000ml
Тип:
Въздушно Охлаждане
Номер На Модела:
230 (обновява)
Мощност (W):
1800 W
документ:
Друго
Име на продукта:
настолна машина за сладолед монети
Напрежение:
220V (50Hz)
Номер На Продукта:
GL0762
Модел:
230 (обновява)
силата на:
1800
Изход:
30L / h
Начин на охлаждане:
въздушно охлаждане
Размер:
560 * 810 * 830mm
Нето тегло:
около 110кг
Тегло бруто:
Около 140 кг

Те също купуват с този продукт