.

.

Безплатна доставка BJD / SD blyth кукла играчки 16-сочлененное тялото мода кукли тяло+ дрехи + обувки+ коса +грим

Безплатна доставка BJD / SD blyth кукла играчки 16-сочлененное тялото мода кукли тяло+ дрехи + обувки+ коса +грим

Оценки на купувача:

BGN 78.00 -14 %
BGN 91.20
Брой продукти
В магазина


Бесплатен превозот BJD/SD blyth Кукла Играчки 16-Поврзувани Тело Мода Кукли тело+ Облека + Чевли+ Коса +Шминка
големина : 29cm
Превозот : 1.ве молиме бидете сигурни дека вашето целосно име и презиме, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање. Особено руски пријатели. 2.Ве молиме да го пополните вашиот кор ект адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава. Ние само брод да се потврди адреси. Вашиот адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. 3. Бразил пријатели ве молиме напишете вашиот Tax ID, кога прави нарачка. 4.Обично ние брод стока од Кина Пост Воздух Mail . превозот времето е врз основа на различни земјата . Превозот време на Кина Пост Воздух Mail како следново е за вашиот референца : за Да руската Федерација обично трае 30~45 работни дена За САД, Канада обично трае 10~18 работни дена во Австралија, Нов Зеланд, Сингапур обично трае 12~20working дена Да се велика БРИТАНИЈА, Франција, Шпанија, Германија, Холандија, Јапонија, Белгија, Данска, Полска, Финска, Ирска, Норвешка, Португалија, Швајцарија, Шведска обично трае 12~25 работни дена во Италија, Бразил обично трае 20~30 работни дена Другите земји обично трае 15~25 работни дена. Превозот време на ЕМС и DHL како следново е за вашиот референца : EMS превозот обично трае 5~8 работни дена. DHL превозот обично трае 4~7 работни дена. некои далечни земји& области , тоа може да биде подолг. Ако сакате да изберете било која се изразат како FEDEX,ТНТ и така натаму. ве молиме контактирајте со нас . 5. Ако објектот не пристигне во 60 дена, ве молиме контактирајте со нас одеднаш. Ние ќе ги пратите пратката и да се направи одговор на вас како е можно поскоро. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Се надевам дека ќе може да се разбере. Царинската : 1. Увозни давачки, царински и други давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија .Купувачот е одговорен за тоа. 2. ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да се минимизира царина .Цел ќе биде прогласен како подарок или примерок и ние ќе напишете помалку вкупната цена на комерцијална фактура.

Подробности

Размер:
dressa shoes random
Тип Елемент:
Кукли
Характеристики:
Рисунка, Мек, Обучение, Модел
Материал:
Пластмаса
Пол:
Унисекс
Номер На Серия Mfg:
Модни модели
Атрибут BJD / SD:
Кукла
Състояние:
Стоки На Склад
Тип:
Модна Кукла, Matryoshka
Пластмасов Вид:
КОРЕМНА ПРЕСА
Тема:
Кино и телевизия
Батерия:
НЕ
Предупреждение:
не е под обстрела на
Номер На Модела:
230
Размери:
Размерът е 29 см
Възрастова Група:
> 3 години
Форма:
1/3
Тип:
Кукла

Те също купуват с този продукт